Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők! Ti bevállalnátok...

Csajok, nők! Ti bevállalnátok hétköznapra egy egy olyan kombinációt, amit más nők is megnéznek rajtatok?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert bármi kivillan belőle, hanem azért mert nem ez a tipikus ruhakombináció, ami a lányok.nők 90%-án van, hanem csinosabb annál
2018. jún. 22. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha abban érzem jól magam, nem érdekel, mit gondol más, valószínűleg majd irigykednek.
2018. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem alapból megnéznek, de inkább azért, mert nem vagyok megszokott látvány. :D
2018. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem is simán megnéznek, akkor meg aztán pláne, ha testhez simuló fehér vagy piros ruhát veszek fel hétköznap, pedig azok csak egyszerű ruhák. Jó alakom van, megdolgozom azért, sportolok, és odafigyelek az étkezésemre.

Párom is szokta mondani, hogy sok nő irigykedve néz rám.

2018. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

95%-ban csinosabban öltözök, mint a lányok többi része :)


Szoknya, ruha, fiatalos, de visszafogott (nem ezermintás, stb.), különlegesebb pólók.


Nem szeretem a tucat-dolgokat :)


29n

2018. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a 90% mit visel, ha farmer-pólóra gondolsz, akkor de, hordok azt is. De többnyire szeretek variálni, pl. Caroline De Maigret hatalmas ikonom. Teljesen basic ruhák, de nagyon jól hordja.

21L

2018. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én alapból hordok ilyet, nem kell bevállalnom. Amúgy csak ilyenkor (nyáron) néznek rám furcsán miatta, ha hűvösebb van, semmi extra nincs benne, nagyon sokan hordják. Ez pedig a harisnya. Nem szeretem, ha teljesen csupasz a lábam, valamint mezítláb sem szeretek cipőt hordani, ezért mindig van rajtam harisnya (nadrághoz harisnyazokni). Sokan furcsán néznek rám ezért, de már megszoktam, szóval nem zavar.
2018. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én általában így öltözöm. Imádom a tucatnők villámló tekintetét. :D
2018. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!