Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni 43-as női cipőt?

Hol lehet venni 43-as női cipőt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és sehol sem találok fiatalos, nőies cipőket, csak 70+ éveseknek valót.

2018. jún. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyan helyen kéne keresgélned, ahol xxl, esetleg molett cuccokat árulnak.. Bár kérdéses, h mekkora a választék, illetve, h azok közt lesz e olyan ami tetszik. Nem egyszerű, az biztos, hugimnak 41-es lába van, és ő is megszenved a cipő vásárlással, bár azért 41-es méret még van normál női cipőben. Talán pont az a felső határ.

Viszont van egy barátnőm, aki pont a másik véglet, neki 35-ös a lába és a legtöbb női cipő 36-nál kezdődik. Neki annyival van könnyebb dolga, h ő tud a gyerek cipők közül válogatni, bár az sem mindig olyan egyszerű...

2018. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

asos.com, nekem extra széles a lábam, de lehet náluk kapni nagyon szépeket, egészen 46-os méretig, nem is drágán. Megbízható oldal, ha nem tetszik, kérdés nélkül ingyen visszaküldheted.

Pl. álmodtál valaha flitteres balerináról a méretedben?:)

[link]

2018. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Deichmann.
2018. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41-42 ben még csak-csak, de 43 ban már nagyon nehéz. Sajnos nekem is ilyen méretű, én Angol turikban sokat vettem már. Úgy látszik ott több a nagy lábú nő.L.
2018. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a deichmannba találtam több cipőt is!
2018. aug. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!