Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pántnélküli vagy vékony pántú...

Pántnélküli vagy vékony pántú felsőkhöz milyen melltartót hordtok lányok?

Figyelt kérdés
Hogyha a sima melltartómhoz nem teszem fel a pántját akkor az kényelmetlen és csúszkál, de sokszor látom, hogy van akinek nincs ott a pánt, de látszik, hogy melltartó van rajta, mert különben egy fehér felsőn minden átlátszana

2018. jún. 30. 19:47
 1/7 anonim válasza:
81%
pánt nélküli melltartó
2018. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha nem olyan a ruha, hogy eleve van benne egy melltartó rész, akkor megoldás lehet a szilikonos melltartó. Most nagyon menő lett ez a mellre cuppantható fűzős valami, nekem csak a melleim nyomta össze, de formátlan lett tőle, lehet csak a márkával nyúltam mellé, de szerintem az max csöcsös profilkép készítéshez jó, másra nem nagyon.

Volt olyan unokatesómnak, aminek pamut volt a kosara, de alul volt egy plusz szilikonrész és a hátrésze is olyan volt, így nem látszott ki annyira egy kivágottabb felsőnél.

Aztán lehet melltartó nélkül is simán, ott inkább egy bimbitakaró valami nem rossz ötlet.


Speciel én a felső színáhez passzoló melltartót szoktam felvenni, és úgy nem zavaró a kilógó pánt sem. Nyilván ott vannak a mindenféle vonalra variálható pántok (nyakba, X stb).


Remélem, tudtam segíteni

2018. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pánt nélküli melltartó, vannak ilyen felragaszthatósak is, aminek még hátsó része sincs.
2018. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Detto amit a hármas irt. Öntapadós melltartó, elol ossze lehet huzni, es 'feljebb nyomja' a melleket. Ha neg nem húzod ossze kb mint egy sima melltartó, de csak elol van.
2018. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a rácuppanós melltartó mennyire ragacsos? Mert nekem pont van egy anyajegy a mellemen,nem sértené fel ahohy leveszem vajon?
2018. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Ez a tapadós fűzős melltartó megvan, de azt inkább alkalomra veszem fel, nem igazán kényelmes, a pántnélküli az ami érdekelt inkább, nem tudom ilyet hol tudok beszerezni, valaki esetleg tudna mondani helyet ahol találok ilyet?

Utolsó, igen nagyon tapad, ha kiálló anyajegyed van akkor én nem ajánlanám.

2018. jún. 30. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hordok, mert a legkisebb is nagy rám... :( Bimbótapasz.
2018. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!