Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forró nadrág egy nőnek kb...

Forró nadrág egy nőnek kb hány éves korig fér bele? Természetesen előnyös alkattal.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 08:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milfeken nagyon bomba áhh 16F
2018. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak nők hordhatják én 40 éves férfiként is hordom 30 fokban és jó alakom van mert testépítek!


Ez nem “nem” illetve kor függő hanem időjárás!

2018. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 18:41

Kár, hogy ismerjük a lekezelő és autista megnyilvánulásaidat, így azt is tudjuk, hogy ez egy kib#szott gyenge szarkazmus volt. :(

2018. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pedig nem volt benne rosszindulat , ez az igazság.

Azt hogy ki mit gondol engem aztán...

2018. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem utcára menni forró naciba gáz, akár fiatalabb, akár érettebb a nő. Otthoni lazuláshoz, kertészkedéshez, esetleg horgászáshoz belefér (szintén kortól függetlenül), mert elég kényelmesek, szó se róla, de szerintem utcára, idegenek közé nem való. Ez kb olyan, mintha a pasik boxerban mennének valahova. Bár ez csak az én véleményem, aki szereti, hordja nyugodtan, nem foglalkozom vele ki mit hord. Vannak ennél cifrább dolgok is, mindenki olyan ruhát vegyen, amit szeret, amiben jól érzi magát
2018. júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A pasik mehetnek boxerbe mert az nem más mint rövidnadrág!


Ha ekkora gond a forronadrág akkor az izompoló nem az?

Abból nem látszik ki semmi? Vagy az nem gázvde a comb látványa igen?

2018. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!