Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan fiúról aki ilyen ruhákban járkál?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon drága ruhákban járkál calvin klein, hugo boss, guess, ralph lauren,gucci. Cipői is 50+ezer. Normális, értelmes gyerek meg minden csak kicsit szokatlan azért hogy egy 16 évesen gyereken ilyen ruhák vannak amik ráadásul nem kamuk, tehát nem a nagy gucci feliratos józsefvárosi póló amin 1kmről meglátszik replika(nem szegények). Amúgy nem turkálok senkinek a pénztárcájában mielőtt ilyen jönne, nekem sem megy rosszul, csak nekem érdekes ez a dolog.

2018. júl. 1. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Semmit. En chanelben, diorban jarok, szoval nem izgat a dolog 16L
2018. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha ruhákra költ ennyit, akkor biztosan jut másra is, hobbira, nyaralásra, autóra, házra, tanulásra. Vajon mikor érzi majd magát annyira biztonságban, hogy másnak is adjon belőle? Igazából ezen szoktam gondolkodni. Aztán lehet, jótékonykodik is, csak arról nem tudunk.
2018. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha neki ez jól esik,akkor hordja nyugodtan :) Nekem szerintem még egy márkás ruhadarabom sem volt,amit én vettem,de nem is hiányzik. Nem is engedhetjük meg magunknak.Cipőből minőséget hordok,de ott érzem is a különbséget,egy rosszabb cipő azért át tudja rendesen formálni a lábat. Az viszont nekem teljesen mindegy,hogy egy Calvin Klein vagy egy egyszerűbb pólóba izzadok bele :D
2018. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Megteheti és így érzi jól magát.
2018. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy felőlem annak villant akinek szeretne.:) ha ebben érzi jól magát tegye nyugodtan, egy kis irigység azért átjön a kérdésedből.
2018. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Igazából semmi,Én is ezekben és az ehhez hasonló márkákban járok.Egyszerűen ezeknek az anyagát szeretem,minőségiek,jól néznek ki és ennyi.
2018. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, felőlem lehetne valami névtelen márka ruháiban is. Kit érdekel?
2018. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Ezeket a semmirekellőket anyu-apu tartja el de ha nekik kellene megkeresni akkor már jó volna a kínai nagyáruház is...
2018. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem (én sem) tartom szerencsésnek ezt (de hát nem én döntöttem el ugye a kérdést), még akkor sem, ha a srác amúgy jó fej, és normálisan viselkedik, illetve ha olyan a szülői háttér, hogy ezt megengedhetik maguknak (mert nem hiszem, hogy a srác vette minden egyes darabját magának). Mondjuk az hozzátartozik, hogy személy szerint én nem nagyon kedvelem ezeket a márkákat, bár biztos van sok ízléses cuccuk is. A cipők nem tudom, hogy milyenek, de ha mondjuk Air Jordan modellek, akkor az a kivétel, amit meg tudok érteni. Ott az erősebb modellek 50k felettiek, sőt...
2018. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A srác hypebeast, igazából képek segítenek hogy nézki, mert elég nehéz ezt leírni mert ez a stílus elég elvont öltözködés terén, ilyen bármit bármivel kb. láttam már 5 forintos szakadt melegítővel, 100ezer plusszos cipővel mellé meg tigrises gucci pulcsival, tehát érdekes :D
2018. júl. 1. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!