Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék nőiesebben,...

Hogyan tudnék nőiesebben, felnőttesebben kinézni? 16/L

Figyelt kérdés
Megelégeltem, hogy nagyon gyerekesen öltözködöm, szeretnék nőiesebben és felnőttesebben kinézni és öltözködni. Hol kéne el kezdnem? Hogyan tudnám ezt kivitelezni?
2018. júl. 4. 20:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve még az is lenne a kérdésem, hogy fenékig érő a hajam, kicsit már meguntam, és gondolkodtam azon, hogy levágatom, persze nem vállig érőre, hanem mondjuk hátközépig érőre, de félek, hogy nem állna jól, illetve megbánnám. Szerintetek?
2018. júl. 4. 20:42
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nőies öltözködésnél nem rossz kezdet ha nem épp a divathülyeségeket veszed meg, hanem azt ami neked tetszik. Ez lehet fura lesz ha eddig nem ez volt de hidd el megéri. Ha ilyen ruhákat veszel ami nem az aktuális divatot követi lehet nem csak 6 hónapig lesz hordható valami.


Hagyd el a fuckos, smileys pólókat. Ezek sem túl felnőttesek. Igazából egy sima póló is lehet nőies ha megvan hozzá ami kell, és egy ing is lehet gyerekes.

Meg kell tudni találni hogy mi is az ami úgy te vagy, és közben nem ilyen olyan divatba belemenni.


A fenékig érő hajad meg ha hátközépig vágatod nem hiszem hogy sokat változtatna rajta:)

De ha ebben még nem vagy biztos akkor vágasd derékig és ezután hátközépig:)

2018. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Az öltözködésről majd írnak neked valami hozzáértők. Én csak azért jöttem, hogy közöljem veled, NE vágasd le a hajad:)

Minél hosszabb, annál jobb.

2018. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fuckos, smiley-s pólót 6. osztály óta nem hordok. Nemrégiben vettem a H&M-ben egy fehér, kék csíkos inget, blúzt, nem tudom hogy hívjak. Na pl. azt mivel tudnám nőiesen, elegánsan viselni? Illetve még a hétvégén vettem egy ilyesmi csizmát: [link]

Ezt mihez kéne felvennem?


A másik dolog, hogy nincsen válltáskám, se az a nagyobb fajta, sem a kisebb, elegánsabb darab, csak fekete kis hátizsákom. [link]

Plusz, 6 cipőt vettem az elmúlt 5 hónapban 150.000 forintért. Ebből 2 tetszik igazán, a többi nagyon "tömeg", vagy nem tetszik. Kérdezhetitek, akkor miért vettem meg őket, volt egy fiú, aki nekem tetszett, többször megdicsérte a cipőm, az összes cipőm utána miatta vettem, és hiába volt az egész mindössze 4-5 hónapja, már nem tetszenek a cipők, és rengeteg pénzt kidobtam értük.

2018. júl. 4. 22:42
 5/9 anonim válasza:
31%
Hát menj el vásárolni és képzeld el magad hogy valyon ezt a 20 éves éned fel venné-e, amik meg nem kellenek cipők add el. A hajad a helyedbe nem vágatnám le, szép a hosszú haj, és nehéz ilyen hosszúra meg növeszteni, ha most le vágnád sok évig várhatnál mire vissza nő, maximum csináltatsz egy tépett fazont hogy ne legyen egyenes és unalmas
2018. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De nagyon nehéz elképzelnem, hogy mi tetszene 20 évesen, mikor néhány hónap alatt rengeteget változok, ezzel együtt az ízlésem is.

Azért gondoltam, hogy esetleg levágathatnám a hajam, mert édesanyám szerint a hosszú kislányos, és pl. egy vállig érő sokat dobna a megjelenésemen. Ismerősi körömben egy lánynak hosszú haja volt, persze, nem olyan hosszú mint nekem, épp súrolta a derekát, és kicsivel váll alá ér a haja. Simán 2-3 évvel idősebbnek mondanám emiatt. De az igazság, hogy úgy megszoktam már, hogy hosszú és annyi mindent lehet vele kezdeni, fonatok ezrét lehet megcsinálni, pl. a két copfos parkettát ilyen hosszú hajra találták ki, és lófarokban is nagyon hosszú, hogy nem szívesen vágatnám le.

2018. júl. 5. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

29 vagyok, NEM öltözködöm nőiesen, mert utálom a kényelmetlen cuccokat :D


Tornacipő, farmer, mintás póló, virágos ruhák, stb.


Pont leszarom, fontosabb a kényelem, minthogy extrán nőies legyek :D

2018. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne rendelj mindent az alá hogy nőies legyél. Apránként bőven elég nem kell radikálisan változtatni.

Nem fogod most úgysem azt megtalálni ami 2-3 év múlva is tetszeni fog (vagyis nagyon valószínű), de ha már nem a divat miatt öltözködsz úgy ahogy már felnőttesebb vagy mint a nők jó része akiknek csak ez alapján van elképzelésük.


A rövid haj tényleg idősebbé tesz. Ez biztos.

Viszont ha jól áll a hosszú haj, akkor ne erőltesd annyira a rövidet maximum tényleg apránként mert a haj egy olyan dolog hogy ha a fodrász megtáltosodik és nem 10 hanem 30 centit vág le ami neked már nem tetszik az nagyon sok idő amíg visszanő.


Jelenleg nem tudnék linkelni olyan ruhákat amik nőiesek, de rengeteg van minden üzletben. Pl ha felveszel egy inget egy pulóver alá az is viszonylag nőies/elegáns ilyen kép biztos van a neten, vagy szoknya ezzel, azzal és még ezeken kívül is van rengeteg:)

2018. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még rengeteget változik a tested, nem nagyon tudsz beruházni forever piece-ekre.

Egyébként a lágy anyagok kombinálasa durvábbakkal többnyire kifinomultnak hat, pl. egy farmer, ami tökéletesen illik az alakodra, akár varrodában átszabatottan és könnyed blúzzal. Egy szép bőt táskára beruházhatsz, amiben sok dolog belefér és mindenhez megy.

A lényeg, hogy definiáld az alakodat, de ne rakj ki mindent, pinteresten nézegess francia, skandináv stílusokat, szép, nőiesek, de praktikus darabok többnyire.

Ha írsz üzenetet, linkelek neked szívesen, itt nem szeretném kitenni a személyes gyűjtésemet:)

20L

2018. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!