Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, szerintetek az ilyen...

Férfiak, szerintetek az ilyen mintás, laza nyári nadrágok jól néznek ki a nőkön?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, a férfiak nem tartják valami szexinek a bő, esetleg buggyos női nadrágokat.

De az ilyesmi még elmegy?

Kép:


[link]

[link]


2018. júl. 11. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet, vonatkoztassatok el a modellektől, akik viselik, mivel rajtuk nyilván minden szexin mutat. ;)
2018. júl. 11. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm is hord ilyeneket, szerintem jók
2018. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen is tud jól mutatni egy szép testen. Szerintem igen is szexi, főleg egy régebb óta tartó kapcsolatban ahol már annyira nem fontosak a külsőségek.
2018. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy némelyik pont, hogy nagyon is szexi szerintem, mikor séta közben a popsira simul
2018. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olyan kérdésem lenne feléd, hogy most kinek öltözködsz: magadnak, vagy a pasiknak?

Ha a pasik azt mondják, hogy iszonyat szexi a nagyon miniszoknya és a rettentően kivágott haspóló, de te az olyanban kellemetlenül éreznéd magad, akkor azt felvennéd az ő kedvükért? Kétlem, de ha igen, akkor h..lye vagy.


Tehát, ha valamiben jól érzed magad, de az itt leírt válaszok szerint nem tetszene nekik, akkor te azt fel se vennéd?


Vagy akkor mennyire tudsz önállóan öltözködni és nem a pasik befolyásoltsága alatt?

2018. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


5. válaszadónak: a kérdésemet én a szexualitás kategóriában írtam ki eredetileg, és nem véletlenül. Ugyanis nem öltözködési tanácsra volt szükségem, hanem egyszerűen kíváncsi voltam a férfiak gondolkodásmódjára. Csak sajnos az adminok átrakták ide a kérdésemet, de hát no comment.

2018. júl. 11. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

A kérdéseimet akkor is sztornóztad és nem válaszoltál rá. Kit érdekel, hogy te hova akartad annak idején írni, ha most itt van? Én itt a Szépség és divat kategóriában láttam, tehát én ennek megfelelően válaszoltam.


Ja és még valami, egy 100 kg zsírdisznón, biztos nem mutat olyan szexin, mint egy sportos, izmos csajon.

Szóval a ruha teljesen mindegy, az elenyésző abból a szempontból, hogy egy igen csinos nő még egy zsák ruhában is csinos lenne, és egy igen elhízott nő hibába akarna felvenni egy miniszoknyát, az rajta h..lyén fog kinézni.


Remélem most már érted, hogy mennyire lényegtelen a pasik számára a ruha.

2018. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, h ki, illetve milyen további ruhákkal viseli...
2018. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!