Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ruha esküvőre?

Egy ilyen ruha esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]

Az enyém abban különbözik, hogy nincs kint belőle a vállam, hosszú ujjú, hátul csipkés ami talán kicsit elegánsabbá teszi. A színében, mintában nem vagyok biztos, hogy megfelelő ilyen helyre, hisz elvileg feketét, pirosat nem illik, ez meg fekete, pirosas mintával. Nincs dress code, nem lesz egy elegáns esküvő, falusi, erdős, elvileg kissé sáros környezetben lesz tartva.



2018. júl. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez, elegáns kiegészítőkkel dobd fel.
2018. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet
2018. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem marha sötét, gyászos színű. És öreges is. Sajnálom :(
2018. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is öreges.
2018. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyit még hozzátennék, hogy az enyém ennél rövidebb, nem rendes szoknya, hanem nadrágos és a derekánál húzott nem felül... tehát a fazonja különbözik még ezekben is. Ha a minta tűnik örgesnek, az annyira nem számít, inkább csak hogy egy esküvőn rossz szemmel néznének e miatta. De lehet szerzek akkor másikat addig, csak félek ha újat veszek az többet nem lenne alkalmam felvennem. (Ezt meg alapból szeretem, igazából eddig másoknak tetszett rajtam)
2018. júl. 18. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!