Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj az ha esküvőre fekete...

Baj az ha esküvőre fekete ruhába megyek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem illik teljesen fekete ruhában menni.
2018. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de viszont a ruha direkt esküvőre lett varratva
2018. júl. 4. 15:42
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak abban tudsz menni nem gáz. Dobd fel valami színes táskával, cipővel, ékszerekkel.
2018. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Hiába direkt arra lett varratva, nem illik, mert a fekete a gyász szine.
2018. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Íjjjjj... direkt esküvőre full fekete ruhát varratni... gondolom, te sem sokat fogtál még illemtankönyvet a keztedben. Hát nem illik, akkor se, ha direkt arra varrattad tudatlanul.

De ha már így van, akkor ha felveszel hozzá egy színes blézert, színes cipőt, kiegészítőket, úgy már jó. Vagy ha visszaviszed a varrónőhöz, és varratsz rá egy réteg más színű anyagot.

2018. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Ne hallgass ezekre a visszamaradott proli emberekre

Szerintem jól áll egy fekete ruha esküvőre is, simán menj el benne, egyébként is divatszín a fekete, de az ilyenek mit értenek hozzá...

2018. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát én szartam rá, fekete ruhát vettem fel, mégsem néztek ki. Mellesleg rajtam kívül más talpig feketében van, most akkor jajj, nem illikezzünk? Uramisten, ennyi fogyatékost...
2018. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Attól még nem illik, hogy sokan csinálják. És az, hogy divat, nem jelenti azt, hogy illik is. És általában nem fogják a képedbe mondani, mert nem akarnak balhét az esküvőn, hanem majd kibeszélnek a társaságban.
2018. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy többi 150 ember aki ott lesz rajtam kívül azzal foglalkozna hogy mi van egy 14 éves lányon.
2018. júl. 4. 17:30
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Akkor minek kérdezted, ha senkit nem érdekel, meg ha te már eldöntötted, hogy felveszed?
2018. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!