Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak hordanak nylonharisn...

A férfiak hordanak nylonharisnyát?

Figyelt kérdés
Olvasgattam gyakorin ezeket a kérdéseket, és nagyjából az jött le, hogy egy másik világból való vagyok, mert egy csomó 30 körüli pali hord nylonharisnyát. Az nem nőknek készült? Egy férfi ismerősöm sem hord harisnyát, és én sem, főleg ezért kérdezem meg.

#férfi #Isten #harisnya #miafsz #nagyongaz
2018. júl. 20. 08:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

17!


Szerinted anno kik hordták a harisnyát? A férfiak. Csak a nők mint sokminden más ruhánkat ellopták, ennyi.


Igen az acélbetétes munkavédelemnek kiváló,de csak arra!


Nem pedig nyáron 30 fokban kislányok lábain ok nélkül.


A harisnya meg a hideg ellen véd.

2018. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs még 30 fok, akkor is jó lehet, aki nem szeret harisnya nélkül járni-lenni. Akár milyen furcsa, a nők zöme is azért kap fel nylonharisnyát, mert nem akar csupasz lábbal lenni. És ugye a cipőket is harisnyával hordjuk. A pasik harisnyaviselése,-magamból kiindulva-azt látom, hogy vannak akiknek totál evidens, ha pasi is hordja, a másik felének pedig furcsa.
2018. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%

Férfi létemre én is hordok farmer alatt, zoknival ősztől tavaszig. Sokat vagyok a szabadban a munkám miatt. Eddig senki nem vette észre, nem is dicsekedtem vele.

Otthon a feleségem megtalálta az egyik pár harisnyát, és helyeselte hogy viselem. Persze mások előtt titok marad (pl.a rokonság vagy a gyerek).

A harisnya előnyei: nem akadályoz a mozgásban, kényelmes, véd a szél ellen (!!!!!), nem dörzsöli ki a farmer a bőrt.

Hátrányok: könnyen szakad - de úgy is lehet viselni - ki látja.


39F 15den 5-ös méret

2019. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a kérdést le..arom! Kényelmes, jó konfort érzetet ad, valamelyest véd a hidegtől. Nadrág alatt hordom, zoknit húzok rá így nem látja senki, és nem irritálok vele senkit. Ami nekem kínos volt az a harisnya vásárlása, de az évek során ez is kiforrta magát. Hogy harisnyát hordok kb a közvetlen családi kör tudja, de mivel vannak ennél sokkal rosszabb dolgok az életben nem zavarja őket. Túl van lihegve ez a kérdés!
2019. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én gyakran hordok, amióta kipróbáltam 12-13 évesen, azóta rendszeresen hordom, télen hideg ellen, nyári-őszi szezonba zokni helyett. Nyilván nadrág alatt hordják leginkább télen, láthatóan szinte senki, mert nagyon szánalmasnak néznék. Mondjuk én nyilvánosan hordom, jól látszik a lábaimon.
2020. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Azért én a kérdést pontosítanám: a nylon szót kihúznám!

Én még utcán nem láttam pasin. Igaz, hogy csak nem rég óta figyelem.

Viszont a klasszikus nylon harisnyát (10-20-30 DEN), szerintem a pasiknak akkor sem kéne felvenniük. Pláne ha még szőrős is a lábuk. Az nagyon gázul tud mutatni. Nézzetek körül az Instagramon ez ügyben... Hagyjuk meg a nőknek!

De a vastagabb (60-100 DEN) nem átlátszó, mikroszálas fajtát szerintem pasik is felvehetnék, tavasszal-ősszel térdnadrággal. Ha olyan lenne a társadalmi elfogadottsága...

Én eddig csak nadrág alá mertem felvenni, mikor nagyon hideg volt. Egy 120 DEN-es tökéletesen melegített és komfortos volt egész napos 0 fok körüli kinti ácsorgásnál.

2020. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha bejön egy pasinak is akár, akkor miért érdekes annyira ha felveszi? Miért olyan nagy vmi ez?

Gondolom aki hordja, az nem a full nőies fajtát hordja,-magamból kiindulva-hanem átlagos, basic fajtát.

2021. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!