Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak hordanak nylonharisn...

A férfiak hordanak nylonharisnyát?

Figyelt kérdés
Olvasgattam gyakorin ezeket a kérdéseket, és nagyjából az jött le, hogy egy másik világból való vagyok, mert egy csomó 30 körüli pali hord nylonharisnyát. Az nem nőknek készült? Egy férfi ismerősöm sem hord harisnyát, és én sem, főleg ezért kérdezem meg.

#férfi #Isten #harisnya #miafsz #nagyongaz
2018. júl. 20. 08:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
2018. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Dj Bax ***** válasza:
0%
nylont semmiképp esetleg nagy téli hidegbe aláöltözősnek de az is pamut vagy cicanadrág
2018. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nőként ha lehet nem veszek fel nylonharisnyat mert kényelmetlen nem értem hogy a pasik mért alarnák hordani de ha látnak valakin hát tuti meg lenne róla a véleményem
2018. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Én is viselem mert rettentő kényelmes,komfortos és pont elég télen!

Amúgy meg pont leszharom mások vélemenyét ebben azokra a nőkre hasonlítok akik féfi ruhát viselnek mert valamiért tetszik nekik!

Ők is ketyósak? Ahogy írták előttem...

Azok a nők akik férfi acélbetétes bakancsot hordanak és már számtalan kérdést kiírtak ezzelkapcsolatba ők is fétisesek??


Velük mi a helyzet kedves utolsó? Róluk lenne véleményed?

2018. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
A 15-40 DEN-es nylon harisnya sokak szemében női fehérnemű kategória. Ezért furcsa ha egy férfi viseli.
2018. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Azok a sokakra gondolsz akik egy ruhadarabot anyaguk illetve vastagságuk miatt kötnek egy nemhez?


Akkor elég érdekes megközelítés!


Az acélbetétes bakancs meg pont hogy férfias viselet sokak szemében és lám kiken is látható? A kislányokon.

2018. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Az ecélbetétes bakancs pár rocker divatkelléke, ezzel páran úgymond kifejezik magukat, ha valaki egy ilyen baráti kör tagja vagy egyszerűen ilyen a stílusa, nyugodtan hordhatja(unisex). Ellenben egy fehérneművel, aminek közel 100 éves múltja van nők körében. Acélbetkós bakancs max 30 éve létezhet, és munkára tervezték. A koleszba a konyhásoknak is acélbetések bakancsuk van, nő az összes, és 10 éve is biztosan ilyet hordtak. Munkaeszköz, nem fehérnemű...
2018. júl. 22. 00:18
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

17, neked már a fehérnemű is női kategória? Érdekes meglátás, annyira el akarod választani a férfi-női öltözködést, akkor előbb a nőkkel beszélgess.

Az pedig, hogy a harisnya női fehérnemű lenne butaság, akkor nem húznák fel, nem gyártanának külön férfi harisnyát.

Amúgy fogalmam sincs mi nőies van egy átlagos nylon vagy pamut harisnyán?

2018. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
2018. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én közel negyven éves vagyok, hidegebb időben ősztől tavaszig rendszeres ruhadarabom a nejlonharisnya. Csak is kizárólag alá öltözetként használom, nadrág alá 8-40den-ig. Miért? Családi házas övezetben lakom, kimegyek, bejövök teszek veszek szorgoskodok. Jégeralsóban süljön meg akire gondolok. Bent a házban 22fok, kint mínusz 5. Nem fogok egy nap ennyiszer vetkőzni, öltözni. Plusz, nadrág jéger kombó nem kényelmes, feszül rajtam minden.

Amúgy szerintem sokkal több férfi hord harisnyát mind azt sokan gondolnák. Még anno mikor a Tesco-ban lehetett

többféle harisnyát is kapni, vagy akár Interspar-ban nem egyszer láttam pasik válogattak a harisnyák között. Biztos a párjuknak vették! És ez már vagy 15-éve. A kimondottan férfiaknak szánt harisnyának szerintem semmi értelme, drága, kicsi a választék és nehéz hozzájutni.

Hogy pasi hordhat-e nejlon harisnyát? Ízlés dolga, de nekem tetszik!

2018. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!