Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért sértődött meg feleségem...

Miért sértődött meg feleségem arra a kérésemre, hogy járjon ilyenkor nyáron dekoltált, mélyen kivágott felsőkben, mint a barátnői, és ne úgy öltözzön, mint egy apáca?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem a kérésedre sértődött meg,hanem azon,hogy összehasonlítottad a barátnőivel,és kb. azonosítottad egy apácával.
2018. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
98%
Vagy mert úgy érzi hogy nem jó neked ha nem teszi ki a melleit. Őszintén szólva ha a barátom közölné hogy hordjak dekoltált felsőt, kiröhögném.
2018. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
86%

Valószínűleg az apáca jelzőre.

De amúgy miket hord?

2018. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezt meg tudtad volna tenni úgy is, hogy ne legyen sértő és ne hasonlítgasd őt senkihez sem. Nekem sem esett volna jól. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy ha a páromnak nem tetszik a stílusom, akkor keressen olyan nőt, aki megfelel neki, pl. azt a bizonyos barátnőmet.
2018. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Talán mert Ő nem érzi magát lotyónak..?
2018. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de ezen okkal sértődött meg.
2018. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Talán korábban hordott kihívó ruhákat?


Én nem szeretném, ha másokhoz hasonlítgatna a párom, illetve megszabná, mit vegyek fel, úgy, hogy szolid öltözködésű nő vagyok.

2018. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát jó nagy paraszt vagy. Még ha lesed is a barátnői melleit, legalább ne árultad volna el neki. Egyrészt a kérés is már viszonylag egy bunkó dolog, a körítés meg aztán pláne. Idióta.
2018. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
a barátnős részen akadt ki.
2018. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Tehát te tök őszintén nem bántódnál meg, ha az asszony közölné veled, hogy igazán lehetnél olyan jó, bugyinedvesítő pasi, mint a legjobb haverjaid, nem ilyen nyegle, takony nyomorék, mint ami vagy. Mert kb. ilyen, amit te mondtál, gyökér.
2018. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!