Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gucci pólót érdemes 8 ezerért...

Gucci pólót érdemes 8 ezerért rendelni? Gáz ha valaki nem eredetit hord mert nem telik mondjuk rá?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem gáz a replika, minden 10 emberből 9-nek az van.

Nekem sem ér annyit egy póló, max 5k-t adok ki értük.

2018. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, mert tényleg nagyon sok pénzbe kerül még egy sima fehér póló is a Gucci-nál, de egyébként én személy szerint azért nem vennék replikát, mert azok akik ezeket árulják, lemásolják ezt a márkát és ebből keresnek pénzt, amit én nem támogatok... lekoppintják és még a címkét is belerakják, hogy Gucci...
2018. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem gáz, nagyon sok celeb is ezt hordja.

De nekem is ez az egyik fő okom amiért nem hordok olyat, amit az előző válaszoló írt.

2018. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És az a baj ha meg is veszed úgy is kamu és ezt tudni fogja mindenki, főleg a környezeted. Mert 200ezer felett van a legolcsóbb pólójuk ára is, de ha neked egy opel astrád van vagy busszal mész nem hiszi el senki hogy igazi, és véleményem szerint pontosan ezért nem éri meg ilyen luxusmárkákból kamu ruhát venni.
2018. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Annyira gaz, ne vegyel mar kamu cuccokat...senki nem fogja elhinni hogy eredeti:Dd inkabb gyujtsel, en is mindig azt csinalom, es hopp, eredeti, minosegi chanel/dior termekeim vannak
2018. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Nem azért, mert nem telik Guccira, hanem mert annak ellenére azt a látszatot akarod kelteni. Nevetséges, szánnivaló, tipikus proli materialista hatást kelt.
2018. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz!
2018. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
De most úgy őszintén.... Nem lenne jobb 8ezerért egy sima, gucci felirat nélküli, jobb minőségű, időt álló darabot venni? Semmi értelme nem lenne ha eredetire gyűjtenél sem, akkor is midnenki azt hinné, hogy kamu.
2018. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miért, aki ismer úgyis tudja, hogy nem telik rá

a buszon akarod mutogatni, hogy haha nekem erre is telik? úgysem hiszi el senki, 8000ért legalább 2-3 szép felsőt veszel a zarában

2018. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8000 forintért calvin klein, tommy, ralph lauren pólókat is lehet venni, de nem, neked kamu gucci kell...lOGIKUS...
2020. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!