Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik szubkultúrához tartozom?

Melyik szubkultúrához tartozom?

Figyelt kérdés
Már 4 éve hogy metált/rock zenét hallgatok. Feketében járok, acélbetétes bakancsba. 17 éves leszek nemsokára. Kedvenc zenekaraim: Slipknot, BvB, MIW, Sum41, Arctic Monkeys, Slayer, FOB, Hollywood Undead, Falling in Reverse, Korn, MSI, Nirvana, Skillet, TDG. Igazából sose határoltam be magam egyik szubkultúrába se. Emo-nak igazából egyáltalán nem érzem magam mert nem vagyok érzelmes. Inkább az ilyen aligha mosolygó ember. Punknak se annyira, nem lázadok semmi ellen. Goth meg sehogyse mert nem szeretem az irodalmat. Visszahúzódó vagyok, nem közeledek az emberek felé. Imádok idegen nyelvet tanulni, rajzooni, zenét hallgatni, utazni, sétálni. Muszáj behatárolni magamat egy szubkultúrába? Egyáltalán mitől függ ez hogy hova tartozom?

2018. júl. 22. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezek tipikusan azok a zenekarok, amiket először kezd hallgatni valaki, aztán vannak akik leragadnak itt és nagyra vannak a rockerségükkel, de ezeken kívül két zenekart nem tudnának mondani.

Nincs azzal gond, ha valakinek pont ezek tetszenek, csak félreértésekre adhat okot.


Amúgy a kérdésedre válaszolva, ezek a zenekarok annyira más műfajokba tartoznak, hogy a rocker szubkultúrán belül nem lehet hova sorolni téged, mert mindenből van benned egy kevés.

2018. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ó, szóval aki ezeket a zenekarokat hallgatja az mindjárt divat? Akkor te pontosan mikeket is hallgatsz? :))
2018. aug. 25. 16:53
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 Csitt, valahol el kell kezdeni!


"Emo-nak igazából egyáltalán nem érzem magam mert nem vagyok érzelmes. Inkább az ilyen aligha mosolygó ember. Punknak se annyira, nem lázadok semmi ellen. Goth meg sehogyse mert nem szeretem az irodalmat."

Kérdező Kedves, ezek továbbra is ZENEI alapú szubkultúrák. Érdeklődési körök összessége, de ha a zenei része nincs meg, akkor buktad. Amiket felsoroltál (minden goth irodalomb**i, minden emo depressziós stb.) azok meg naaagy, ronda sztereotípiák. Szóval ha tényleg érdekelnek a szubkultúrák, ennél sokkal jobban bele kellene mélyedned a témába. De egyébként, ahogy a többiek is mondták már, amit te képviselsz, az a rockerek egy fiatalosabb, modernebb vonulata. És nem, nem kell minden áron stílusba, szubkultúrába besorolod magad - az ilyen skatulyákkal az ember általában rosszul jár.

2018. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak körülírtam nagy vonalakba:D xd
2018. aug. 26. 15:36
 15/15 anonim válasza:

Egyszerű. Rocker. Teljesen leírtad, hogy milyenek az alap rockerek és milyen bandákat hallgatnak.


(amúgy én is pont ezeket a bandákat szeretem :D)

2018. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!