Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik szubkultúrához tartozom?

Melyik szubkultúrához tartozom?

Figyelt kérdés
Már 4 éve hogy metált/rock zenét hallgatok. Feketében járok, acélbetétes bakancsba. 17 éves leszek nemsokára. Kedvenc zenekaraim: Slipknot, BvB, MIW, Sum41, Arctic Monkeys, Slayer, FOB, Hollywood Undead, Falling in Reverse, Korn, MSI, Nirvana, Skillet, TDG. Igazából sose határoltam be magam egyik szubkultúrába se. Emo-nak igazából egyáltalán nem érzem magam mert nem vagyok érzelmes. Inkább az ilyen aligha mosolygó ember. Punknak se annyira, nem lázadok semmi ellen. Goth meg sehogyse mert nem szeretem az irodalmat. Visszahúzódó vagyok, nem közeledek az emberek felé. Imádok idegen nyelvet tanulni, rajzooni, zenét hallgatni, utazni, sétálni. Muszáj behatárolni magamat egy szubkultúrába? Egyáltalán mitől függ ez hogy hova tartozom?

2018. júl. 22. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egy skizofrén, depressziós szubkultúrába.
2018. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt: Az olyan kommentek egyáltalán nem érdekelnek hogy:"Egy helyét kereső tini vagy., Ez a lázadás.., depressziós emo stb". -Köszönöm, de nem raboltatnám egyik ember idejét se ilyen jellegű komment megírásával.
2018. júl. 22. 23:49
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Jó kis zenéket hallgatsz. Ne címkézd magaf. Te Te vagy! :)


(Amúgy igazából szerintem alternatív/rock szubkultúrába tartozol)

2018. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Utolsóval értek egyet :)
2018. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Rocker vagy :D Amúgy a leírtak alapján nagyon hasonlítok rád...Ugyanazokat a dolgokat szeretem és szoktam csinálni, és a kedvenc bandáid közül jópár az én kedvencem is.
2018. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
83%

Rocker és kész, nem kell itt túlgondolni...


De amúgy meg minek foglalkozol ilyen f_szsággal, már bocs? Ezeken csak azok pörögnek akik utálják a másik embert és zenei izlését

Mindenki azt hallgat és úgy öltözik ahogy akar


Amúgy meg nem attól lesz valaki Hatalmas Rocker, hogy feketében, bakancsban, zenekaros ruhában járkál, de ezt majd kinövöd :)

2018. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves kommenteket :) /rosszabbra számítottam/

Amúgy #6. Alapból imádom a fekete színt, a bakancsokért meg odavagyok. Nem a külső teszi az embert, de azért szeretem kimutatni :)

2018. júl. 23. 23:33
 8/15 Káposztáskenyér válasza:
59%
Ne minket kérdezz. Te tedd fel magadban a kérdést hogy melyikkel szimpatizálsz jobban és akkor megvan.
2018. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Divatrocker vagy
2018. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Miért lennék divatrocker? Ember, nem látod milyen bandákat írtam le? Sajnálom ha megint csak ez megy hogy f++zméregetés szubkultúrán belül. Tessék teszek ide egy linket, nyugodtan nézd meg hátha magadbaszálsz.

https://www.youtube.com/watch?v=QFLv2huTLlc

2018. júl. 31. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!