Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre fekete-szürke rövid...

Esküvőre fekete-szürke rövid szoknya, lila ing, fekete magassarkú és harisnya nem lenne megfelelő? 17/l

Figyelt kérdés

Most szombaton apámmal esküvőre megyünk. A kérdésben szereplő ruhákat venném fel. Apám szerint sok a fekete. Szerintem is, viszont összességében a lila inggel jól nézne ki. Eddig úgy volt, hogy harisnya nem lesz, csakhogy megmondom őszintén, megőszülne a hajam mire a teljes lábamat epilálnám. Nem azért mert vuki vagyok, szóval jól láthatóan szőrös, szimplán zavarna engem + a lábam harisnya fehér. Az meg már csak hab a tortán, hogy 12 órát kéne magassarkúban eltöltenem, ami harisnyában kellemesebb lenne lábujj szempontból.


Nekem ez így megfelelne, de nem akarok hülyén kinézni vagy azt a látszatot kelteni, hogy temetésre mentem. Amúgy egy nőies sötétlila felé hajló ingről van szó.


Szerintetek ez így rossz párosítás?


Fehér blúzt az Istenért se találtam jót. Ruhaboltban pedig nem fogok több ezret kiadni egy alkalomért, de ott sem találtam egyébként. Turkálóban néztem. Sokszor. Ott sem volt, így aztán elegem lett és maradtam a lilánál.



2018. júl. 24. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy testszínű/barnás harisnyát ès már rögtön máshogy néz ki a szetted. A lábadat ha nincs kedved epilálni, akkor most az egyszer borotváld le, mert a szőr bizony kibújik a harisnyán és elég viccesen néz ki.
2018. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

32 fokban harisnya?? Meg fogsz rohadni plusz elég nevetségesen is fogsz kinezni. A szőr harisnyaban is látszik.

Borotvald le...


Strandra nem jársz hogy lusta vagy szorteleniteni?

2018. júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

32 fokban nem vennék harisnyát.


Lila ing, okés, a szoknya is, meg cipő is, ha nem sülsz meg benne.


Én nyáron szedem elő a világos cuccaimat, de még azokban is megdöglök :/

2018. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!