Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz a következő...

Szerintetek gáz a következő kombó egy negyvenes pasinak? Farmer, ing és sportcipő (futó vagy túracipő) vagy nyáron rövid ujjú ing (kiengedve), rövid nadrág és sportcipő.

Figyelt kérdés
Én annak vagyok a híve, hogy az inghez félcipő dukál, nyáron pedig szandál vagy nyitott cipő.

2016. jún. 11. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A kiengedve inget úgy érted, hogy kigombolva, vagy nem betűrve a nadrágba?

Sportcipőt vehetsz fel rövidnadrághoz. De a szandált kérlek szépen felejtsd el :D

Farmer ing, rövidnadrág, sportcipő teljesen jó. Szerintem a túracipő nem utcára való.

2016. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra, abszolút átlagos, vállalható férfiöltözet nyárra. Mondjuk látni kéne, milyen ingről, szandálról, rövidnadrágról van szó.
2016. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Farmernaci, ing, sportcipő / futócipő teljesen jó. A párom is ilyet hord (42 éves). Vagyis ő általában pólóval. Lehet kis vékony vászoncipő is. AZ teljesen csinos.


A másik felét, viszont nem tudom elképzelni hogy milyen lehet: "nyáron rövid ujjú ing (kiengedve), rövid nadrág és sportcipő."


Meg a túracipőt sem tudom, hogy mire gondolsz. Azért nagy behemót cipőt ne vegyél fel.

2016. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rövidujjú ing a lehető legrosszabb választás
2016. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:

Az ing az hosszú ujjú, nyáron feltűrt. A rövid ujjú ing az igénylenesség egyik formája, a te korodban mindképpen.

A futó vagy túracipő, arra való amire gyártották.

Ha egy farmeringgel negyvenesként, ötvenesnek akarsz kinézni az már a te dolgod. ;)

Vannak jó levegőző (más) félcipők is a világon. - nem is kevés.


Ez amúgy egy partner - hogy női, vagy férfi itt teljesen mindegy - kergető vagy hergelő szett lett volna?

2016. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!