Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női túracipőt keresek 40-es...

Női túracipőt keresek 40-es méretben Budapesten, olcsón. Valakinek esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 40-es méretű túracipőt keresek budapesti próbalehetőséggel és átvétellel.Maximum 3-4000 forintot tudok rászánni. Fontos, hogy szép, megkímélt állapotban legyen. Akár a héten átvenném, ha jó. Ha esetleg van valakinek otthon elfekvőben, és nem használja, ne habozzon szólni :)

2015. jún. 10. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Picit több lóvé nincs rá? Decathlonban tök jó cipők vannak 8 körül.

:)

2015. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nézegettem őket :) De mivel összvissz 3 napra megyek és egyébként nem szoktam túrázni, nem akartam annyit költeni rá.
2015. jún. 10. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell egyáltalán túracipő? Kemény terepre, leginkább magashegységbe (Tátra) kell, de ha pl. belföldi túra, itthon nincs olyan terep, amin egy jobb, bokát is tartó edzőcipő ne lenne alkalmas...
2015. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Tordai hasadékot és a Székelykövet szeretném megmászni, szóval kell :)
2015. jún. 10. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tordai-hasadékot papucsban futva végig lehet gyalogolni... az nem vészes ;) A Székelykőről nem tudok mit mondani
2015. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!