Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kene elkezdenem es mik...

Hogyan kene elkezdenem es mik azok amik elengedhetetlenek hozza meg akkor is ha csak kicsiben tervezem? Mennyibe kerulne?

Figyelt kérdés
Hat igazabol en es a legjobb baratom nagyon jol rajzolunk es ezt mar mas is elismerte plusz a versenyeken elert eredmenyek de most nem is ez a lenyeg ha nem az hogy arra gondoltunk a haverommal hogy vennenk olcson feher polokat es arra nyomtatnank ra a rajzunkat vagy textilfilcet rarajzolank persze kis mennyisegben es akar fb es instan is hirdetnenk magunkat meg szorolamra is gondoltam

2018. júl. 29. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat, szerintem eloszor keszitsetek egypar polot, es azokat probaljatok eladni. Nalunk peldaul van a varosnak adok-veszek csoportja facebbok-on, ilyen helyre kitehetnetek. En is oda szoktam kitenni a cseszeket, amiket festek. Utana, ha tetszik az embereknek, lehet, hogy rendelni is fognak toletek.

Amire figyeljetek, az a kepek minosege is, hogy vilagitjatok meg oket, ne csak ugy rahajitsatok egy szonyegre, mert uyg senkinek nem fog kelleni. A boltokban is nagy hangsuly van a kirakatokon, a fenyeken.

Most igy arat nem tudonek mondani, nem lakom Magyarorszagon, nem tudom, ott mi mennyibe kerul. En altalaban Pepco-s cseszekre festek, azok atszamolva olyan 150-200 ft-ba kerulnek, es attol fuggoen, hogy mennyit festek ra, es miylen minosegu festekkel, dragabban vagy olcaibban adom. Ugy altalaban egy 1000 ft-ot szoktam. (Ha jol szamolom)

Hajra nektek ☺

2018. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Agyon koszonom a segitseget sokat segitettel Tehat ha jol csinaljuk akkor megerne?
2018. júl. 29. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem próbálkoznék ezzel a helyi adok-veszek dologgal. Nem tudom milyen stílusban alkottok, de könnyen nézhet ki úgy a helyzet, mintha például a Grindesign cuccokat falunapon árulnák:DD Értitek. Célszerű lenne célzottan kezdeni már az elején is. Pozícionáljatok. Nagyobb lesz a sikerélmény:)

Ha írsz valamit a stílusról, a mintákról stb akkor többet tudnék mondani.

2018. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!