Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy rendőr munkahelyen kívül...

Egy rendőr munkahelyen kívül hogyan öltözhet?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy jó kategóriába tettem e a kérdést (szerintem nem), de az a lényeg, hogy ugye egy rendőrnek elég sok szabályt kell betartani külső szempontjából is. Munkahelyen/szolgálatban nyilván kötelező mindent betartani,de a kérdés az az lenne, hogy utcán a hétköznapokban szolgálaton kívül ez mennyire érvényes? (Itt ne gondoljatok semmi rosszra, mondok egy példát: rövidebb szoknyát veszel fel utcára, vagy bátrabban jelensz meg..) bocsi ha hülye a kérdés, de ezekkel a dolgokkal nem vagyok tisztába, és megköszönném ha valaki válasszolna rá :) Aki jártas benne , az leírhatja azt is, hogy a honvédségnél ugyan ez hogyan működik:)

2018. júl. 31. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A munkahely és a magánélet 2 különböző dolog. Szolgálati időn kívül úgy öltözöl ahogy akarsz
2018. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 1. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Vagy inkább válassz normális szakmát:/
2018. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát rendőrként azért minit nem vennék fel munkahelyen kívül sem. Rendőrnőként esetleg.
2018. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi *rendőrnő :D

Egyébként én is azon gondolkodtam, hogy lehet nem nekem való ez a rendészet.. túlságosan kötött, és nem lehetek magam.. ha még a magánéletemben öltözhetnék bárhogyan (nem mini ruhákra értendő) akkor még aztmondom oké.. de az alkartetovást például nem lehet lemosni :)

2018. aug. 2. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a jéghegy csúcsa:D Hogy nem lehetsz magad. Az egész ugye egy hierarchikus parancsuralmi rendszer. Ennek még rengeteg fájó oldala lesz. Gondold át.
2018. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!