Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek mennyi elegáns...

Lányok, nektek mennyi elegáns ruháról van otthon? (kosztüm, blúz, estèlyi? ) Szeretitek hordani?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok,mivel a munkám viszonylag sokszor megköveteli,hogy kiöltözzek.Én szeretek csinosan öltözködni,de vannak olyan napok amikor jó kicsit lazábbnak lenni.
2018. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alig. Fehér blúz, 1-2 elegáns szoknya színházhoz meg szóbelikhez, 2 fekete ruha, abból az egyik csak a szalagavatón volt rajtam.
2018. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"ruhátok" bocsánat
2018. aug. 1. 12:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a mai fiúkat ez az öltözködès taszítja! Èn elèg sokat vagyok kosztümben a munkából kifolyólag! De szeretem is viselni! 26l
2018. aug. 1. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Előző munkám megkövetelte, hogy elegánsan öltözzek, így van jó pár elegáns ruhadarab a szekrényemben. Imádtam őket hordani, mert adott úgymond egyfajta tartást. Igazi nőnek éreztem magam.
2018. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinos ruháim vannak pl. blúzok, ingek, blézerek, szoknyák, de olyanok, amik nem túl ünnepélyesek/elegánsak, hanem olyasmi, amit egy hétköznap is fel lehet venni. Csak egy-két olyan ruhám van, ami kifejezetten elegáns, mert úgysem venném fel sehová. Ezek is csak azért vannak, mert egyszer kellett valamilyen alkalomra és akkor megvettem, de azóta is bent van a szekrényemben. Nem járok rendszeresen olyan helyekre, ahová így kellene felöltözni, szóval teljesen felesleges lenne.
2018. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy vállalható nadrágkosztümöm van, estélyim sosem volt, nem is lesz. Blúzokat és lezserebb blézereket a mindennapokban is hordok, akad köztük néhány elegánsabb darab is (amik ezer éve nem voltak rajtam), de a többségük alkalmi öltözéknek nem alkalmas. Szívesen hordanék amúgy elegáns ruhákat időnként, ha jól állnának, de az ortopéd testalkatomra hiába igazítom ide-oda a szabásmintákat.
2018. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

- kosztüm: 0

- szoknya: 2 fekete-elegénsabb

- és 3 elegéns felső, meg egy blúz de azt nem csípem annyira

2018. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag sok, mert a munkám miatt elegánsan kell öltözködni, bár én amúgy is inkább elegánsan szeretek öltözködni a hétköznapokon is. Nálam a szoknya alap, szinte mindig abban vagyok, vagy ruhában. Blúzom van sok, soknyához hordom őket. Kosztümöm 2 van, de ritkán vagyok abban, mert nekem túl "hivatalos", "hűvös", és "tekintélyt parancsoló". Legalábbis én annak tartom, és nem érzem jól benne magam. Estélyim egy van, még szallagavatóra csináltattuk, és évente max 1-2x veszem fel, leginkább színházba, operába, vagy olyan rendezvényre, ahol ezt megkövetelik. Annyira nem szeretem hordani, mert sok vele a macera. Ezen kívül van még 2 koktélruhám, egy piros és egy fekete. Ezeket viszonylag gyakran hordom ha valami olyan alkalom van (családi ebéd, céges buli, lakodalom), h illik elegánsan megjelenni, és egy kis pluszt szeretnék bele vinni az öltözékembe a hétköznapokhoz képest. Mivel amúgy is elegánsan, csajosan szoktam tözni, ezért egy szoknya blúz összeállítás nálam elég hétköznapinak számít, ezért a koktélruha adja meg az eleganciának azt a kis pluszt.

Összegezve: a kosztümöket nem szeretem viselni. A blúzok nálam alap darabok, igazából tök semleges, nem érzem azt, h "húúú de jó ebben lenni", de az sincs, h útálom magamon. Az estélyi meg egy olyan dolog nálam, h nagyon tetszik magamon, jó nagy adag önbizalmat is ad, de mivel sok macera van vele (pl pisiliésnél), így nem szívesen hordom, mert sokkal nagyobb odafigyelést igényel egy ilyen ruha, mint amennyit szívesen ráfordítanék. Pl egy színházi előadás szünetében nem azzal akarok foglalkozni, h vigyázzak, nehogy valaki rálépjen a ruhámra, hanem a társasággal beszélgetni...


Bár tudom, ez nincs benne a kérdésben, de én inkább az alkalmi cipőkkel vagyok úgy, h jónéhányat nem szeretek hordani, igyekszem úgy vásárolni, h kényelmi szempontokat tartom szem előtt, de van 1-2 amelyiknél ez sajna nem opció, illetve csak huzamosabb használat után derül ki, h szörnyen fájdalmas és/vagy fárasztó a lábanak...

2018. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!