Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam meg otthon,...

Hogyan mondjam meg otthon, hogy stílust szeretnék váltani?

Figyelt kérdés

Most vagyok első éves gimnazista, és idén sok ruhát kaptam, szóval felfrissült kb. teljesen a ruhatáram. Ez az év nekem nagy harccal járt, kerestem a stílusom, amit nemrég megtaláltam. Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy ennyi ruha után még mindig szeretnék és, hogy amiket idén vettünk azokat nem hordom csak amiket most fogok venni azokban szeretnék járni.

16/F


2018. jún. 8. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg eladni a ruhákat és abból venni újakat, természetesen az engedélyükkel, talán akkor nem lesznek idegesek hogy egy csomó pénzt rád költöttek amivel te nem vagy megelégedve.
2018. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont eladni próbálom, csak nem nagyon veszik.
2018. jún. 8. 18:29
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nézz körül gardróbcserén, nem kell rögtön vadiúj cuccokat venni,lehet 3 hónap múlva megint stílust váltanál.
2018. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sírj
2018. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
miről mire váltasz?
2018. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eddig sok és színes ruháim voltak, de kevesebbet szeretnék és egyszerűbb színeket, pl. szürke, fehér, fekete. A H&M-ből szeretnék néhány pólót venni igazából, ez kell most nyárra csak. Iskolakezdés előtt meg majd egy-két pulcsit. Kérjek pénzt tőlük, és ígérjem meg, hogy visszafizetem majd abból a pénzből amit szülinapomra kapok? Elég érdekes lenne, és nem biztos, hogy örülnének, ha odaállítanék a szüleimhez azzal, hogy megváltozott a stílusom. Igazából nem is lenne most szükségem sok pénzre, csak egy pár ezresre.
2018. jún. 8. 19:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kompromisszumokat kötni, mondjuk valamit esetleg kicsit nagyobb macerával, de olcsóbban beszerezni, elmondani nekik, hogy nem akarsz drága és sok ruhát venni, és előtte természetesen köszönd meg, amiket eddig kaptál...ez jut eszembe...

Talán még az, hogyha nem sikerül eladni, vagy marad, vesd fel nekik az újrahasznosítás ötletét. Rengeteg diy videó van a neten, hogy miket lehet csinálni megunt ruhákból (párnahuzat, bevásárlószatyor, vagy más ruhává átalakítás, stb)...

Még egy plusz: el is hordhatod őket otthonra.

2018. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem kunyerálod a pénzt hanem elmész dolgozni a nyáron és abból felfrissíted a ruhatárad:)


Amúgy meg ne 3-4000 ért próbáld eladogatni a ruháid mert a kutya nem fog annyit adni egy nem bolti ruháért.

Add el darabját 1.000-2000 ért úgy már lehet hogy fogják vinni.

2018. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vaaaagy menj diákmunkára, aztán vedd meg a saját pénzedből...:/
2018. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Az világos hogy nyári szünet lesz? Minek neked akkorra új ruha?
2018. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!