Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti vesztek még nyári ruhát...

Ti vesztek még nyári ruhát vagy már az őszre készültök?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Veszek amikor jót látok jó áron. Oszit majd ősszel.
2018. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nagyrészt már van egy egész jó ruhatáram sok alapdarabbal. Ha meglátok valamit ami tetszik és még le is van árazva elhozom, függetlenül az évszaktól. Igen, nemrég rendeltem egy szoknyát mert kb a negyedéért jutottam hozzá. Az őszre még annyira nem készülök úgyis meleg lesz szeptemberben.
2018. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Az ősz nem igen érdekel, mivel már nincs meg az a kellemes egy pulcsis átmenet az évszakok közt.


Nyárra van pár kedvenc ruhadarabom, otthon bikini, parton bikini.


Én már megvettem a téli cipőt, kabátot. A cipőt kb 3 éven át keresgettem, honnan tudnék ilyet beszerezni, az pedig kapura jött, hogy nyár miatt 70%kal olcsóbban megvehettem.


Utálok vásárolgatni, de ha megtalálom azt amit szerettem volna mindig is, nyélből megveszem.


Ritka az olyan, leginkább magamnak varrok sok olyat, amire rákérdeznek hol vettem - sehol s ilyened nem is lesz :)


Szerintem mindig akad olyan akik vásárolnak még nyárit, de lesznek olyanok, akik már előre készülnek.

2018. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek már nyári ruhát viszont még őszit se. Az igazi őszi ruhák nem most jönnek ki hanem ősz közepén.
2018. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Augusztus kettő van, 30 fok! persze, majd őszi ruhákat nézegetek... :D Még javában nyári cuccokat keresgélek, mert duda meleg van.


Őszi cuccaim amúgy is vannak, ruha, harisnya, majd csak csizma kell, meg valami kabátféle.

2018. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Én még talán max nyár elején veszek, de már akkor sem igazán, inkább olyan május végén. Viszont most már nézegettem az őszieket, nem rosszak, csak az a baj, hogy az a kollekció később jön és azt meg kell várni.

Amúgy én most már inkább az őszi kollekciót venném mint a nyárit.

17/F

2018. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek kéne csak azért ruhát venni, mert évszakváltás jön? Nincs ruhátok tavaszról pl? És főleg mi a francnak kell azért venni egy 100.-at, mert le van árazva ??
2018. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még! :)
2018. aug. 2. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor veszek ruhát amikor találok a boltban olyat ami tetszik.kb, naponta 2-3 szatyornyi ruhával térek haza,de minden évszak elején mindig veszek minimum 9 szatyornyi ruhát.
2018. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem évszakhoz igazítva szoktam venni a ruháimat, hanem ha megtetszik valami amit szívesen látnék magamon, azt megveszem, és előbb-utóbb megtalálom az alkalmat, h fel is vegyem. Gyakran veszek nyáron téli, télen meg nyári ruhákat, mert amikor nincs szezonuk, lényegesen olcsóbban hozzá lehet jutni, enni nem kér, hely van a szekrényemben szóval megveszem. Mondjuk nekem a stílusomból adódóan sok ruhámnál csak a vastagságában különbözik a téli, nyári ruhám. Elsősorban alulról, a felső ruházat azért sokszor különbözik. De mivel szinte mindig szoknyában vagyok, így télire vastagabb esetleg hosszabb darabokat hordok. De ez sem feltétlenül igaz, mert a harisnyáim vastagságával sokat tudok játszani a tekintetben, h akár hűvösebb időben is vehetek fel egy vékonyabb, lengébb szoknyát, esetleg egybe ruhát...

Mindegy, a lényeg, h nálam a ruhavásárlás nem évszakhoz kötött.

30/n

2018. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!