Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más lányok is odavannak az...

Más lányok is odavannak az inges pasikért?

Figyelt kérdés

Ha az utcán látok egy férfit, aki ingben van, mindig elnyeri a tetszésemet, főleg ha fekete vagy fehér inget visel. Ha nyakkendővel és öltönnyel is párosul, az még csak dob az élményen...


22/L



2018. aug. 2. 14:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de ez miért lényeges ?
2018. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Maga a stílus tetszik, na de nem mindegy ki van a ruha alatt. Azért senkit nem fogok vonzónak tartani, mert öltönyt visel.
2018. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
en is jobban szeretem. póló az elég csöves..
2018. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is tetszik, már csak azért is mert jómagam is hordok elegánsabb ruhadarabokat, köztük inget is.


Nos abban is igaza van egyik komentelőnek, hogy nem mindegy ki van az ingben :)


A másik komentelőnek nem teljesen van igaza abban, hogy a pólók csövesek. Naaagyon nem mindegy milyen testalkatra milyen szabású felsőt vesznek fel az emberek.


Ahogy az se mindegy hogy milyen testalkatú lányon pl hogyan néz ki egy sima egyszínű izompolo.


Nekem homokóra alkaton jól áll (nem egoból), miközbe egy ducin nem épp kellemes látvány, egy gebe alkaton meg csak van az anyag.


Külön a neten kosárban vannak nálam azok a férfi ruhák is amik tetszenek s elnézném egy rendes férfin.


Nekem a megjelenés fontos, már csak az üzlet miatt is.


Magamhoz illő párt vagy kísérőt szeretnék a jövőben magam mellé.


A nyakkendőket imádom, nőknek is szépen megköthető formák vannak.

Nah meg +18 tartalomnál is fun.

(igaz ezt kevés pasi szereti, exek közül egyik se)


Egyszer utazás alatt volt egy srác, aki után nyélből megfordultam annyira magával ragadó volt a magassága, kisugárzása és stílusa.


Nem vagyok az a típus, aki ilyet csinál. Meg is lepődtem milyen reakcióm volt.


A legtöbb embernek semmilyen stílusa vagy nagyon megszokott van.


Ha találok egyszer valaha valakit az én stílusomban felkérem fotózásra - fotósommal meg lealkudozgatom, hogy csak nekem kell. Ígyis néha fogja a fejét az ötleteim miatt. XD


Volt hogy egy lányt szedtem fel séta alatt, hogy akarok képet róla.


(jah ez a dolog művészetis stikkem miatt van, minden számomra szép dolgot szeretek megörökíteni más-más formában is)


Balatonon is van egy kiszemelt áldozat hétvégére. Ismim reakciója:

"szerencsétlen, előre sajnálom."


Azóta figyelem jobban az embereket, amióta túl estem 2évnyi akt és portré rajzoláson. + arcdiagnosztika (érdekes, hasznos is)


25/N

2018. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
89%
Én oda meg vissza vagyok az inges pasikért,beindítanak
2018. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Tök jó is 30 fokban ingben, nyakkendőben izzadni.
2018. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is tetszik ha egy pasi inget hord főleg nyakkendővel :)
2018. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nagyon én is. Szerintem nagyon elegáns és szexi. De a nadrágtartót is szeretem, azt a színes divatos fajtát.
2018. aug. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Én vettem egy nagy levegőt, és elküldtem az összes rövidujjú ingemet és pólómat adományba, hogy véletlenül se tudjam felvenni őket. Csak pár teniszpólót tartottam meg nyárra. Azóta mindig hosszúujjú inben járok, könyékig feltűrve.

Farmerrel, zakóval, öltönnyel, nyakkendővel, pulcsival, dzsekivel variálva, alkalomhoz illően.

De a kedvencem a fehér ing+fekete öltönynadrág+szines nyakkendő vagy szines zakó kombó.


Jobban érzem benne magam, mertilyen a stilusom, de nem hiszem egy percig sem, hogy ettől jobb pasi lennék. Ahhoz jóképűnek, jó testűnek és magabiztosnak is kell lenni.

2020. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Ó, igen. Az ing szerintem is szexi. Főleg ha egyszínű, fekete, fehér vagy kék. De fehér inggel a fekete mellény (ami pincéres hatást is kelthet sajnos) elképesztően jól mutat és beindító.

18/l

2020. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!