Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így milyen melltartót vegyek?

Így milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még normális melltartóm, ami ténylegesen jó is lett volna rám és még tetszett is volna. Kb. agyvérzést tudnék kapni minden vásárláskor... Szinte kivétel nélkül az összesnek eláll a teteje, de csomószor a kosár alja is üres és lóg benne a mellem a semmibe. Az eggyel kisebb méretbe pedig már nem szoktam beleférni vagy szorít, mint állat és mozdulni sem tudok benne. Próbáltam olyan melltartókat is, amiknek nincsen ilyen merev kosaruk, de azok pedig nem tartják és nincsen semmi formája. Még talán a sportmelltartók a legjobbak, de csomó ruhához nem tudom őket felvenni.
2018. aug. 2. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Ha eláll és lóg csak benne elég pici lehet.


Anno otthon magyarban én se találtam semmi értelmeset, picik voltak és szarrá szivacsozottak, amiket ha nem tömtek volna annyira tele kinézetre s méretre szemből jónak tűntek...


Egy ideig a szivacsos vackokat vettem meg, hogy átszabjam és eltávolítsam a szivacsokat -.-"


Németországban találtam rendeset...


Ha a sport melltartó illeszkedik legjobban, akkor lehet neked azt kell átalakítani vagy szabatsz egy egyedit. (én tudok varrni, nem tudom te hogy vagy vele, de ha nem keresni kell egy szabót, aki bevállalja)

2018. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Merd meg a mellkasod a melled alatt korbe, meg a melledet a mellbimbok magassagaban teljesen korben. Van a neten egy csomo tablazat, ami alapjan igy meg tudod nezni, hogy mekkora kell. A melled alatt szorosan merd, a melledet meg lazabban.
2018. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már megmértem 20x, de nem megyek vele semmire sem, mert a táblázatok is különbözőek, nemhogy a melltartók, mert márkától, fazontól is függ.


Én nem tudok varrni és nem is értek hozzá, hogy mégis hogyan lehetne egy melltartót megigazítani, hogy jó legyen, de ezen még gondolkozom. Amúgy nem is a mérettel van probléma, mert bár kicsik a melleim, de ezeknél kisebb mellekre is gyártanak melltartót. Inkább a formája az, ami gondot okoz.... Nekem nem szép, feszes, telt, gömbölyű melleim vannak, amikre normálisan illeszkedik egy átlag kosár, hanem inkább hegyesebb és még lóg is kicsit. Nem töltik ki a melltartót, mert egyszerűen nem is olyan a formája.

2018. aug. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!