Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót vegyek?

Milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés

Augusztus közepén esküvőre vagyok hivatalos mint koszorúslány. Egy infinity ruhát kellene felvennem, amiben szinte az egész hátam kint van. Milyen melltartót vegyek fel hozzá? Van egy öntapadós melltartót, de az nem tartós, leizzadom magamról a 32 fokban!

A ruháról kép: [link]



2018. aug. 3. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ezt melltartó nélkül szokták felvenni, vagy az elöl kosaras ragasztottakat. :\

[link]

hiába a leizzadás, más megoldás nem nagyon van. Ha meg még elöl is nagy a kivágás... akkor végképp csak azt tudom mondani, hogy melltartó nélkül, ezek amúgy is a feszes/kis mellű nőknek vannak kitalálva.

2018. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ontapados melltartot teszel magadra, vagy bimbotapaszt. Vagy semmit. Nem szivacsos amugy a ruha mellresze?
2018. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!