Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen cipőbe megy, vagy...

Ki milyen cipőbe megy, vagy tud ebben a melegben dolgozni?

Figyelt kérdés
Megengedik a szandált v papucsot?

2018. aug. 3. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére engedik a szandált, úgyhogy mindig abban megyek.
2018. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Sima sportcipőbe de zokni helyett nejlon zokniba.


Nem szívja a nedvességet és hamarabb szárad a láb ellenben a pamuttal amibe duccolódik a láb.

2018. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Elmegyek szandálban, és munkahelyen meg körömcipő.


Benn rohadtul nincs meleg, a sok idióta 20 fokon nyomattatja a klímát, konkrétan szarrá fagyunk, a férfikollégákon is pulóver van.

2018. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Sportcipőben mi értelme a nejlon zokninak? Ugyanúgy megfősz benne, és a zokni helyett a cipő szívja be az izzadtságot.
2018. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
91%
Szandálban.
2018. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4!


Nem vitatkozás alapból válaszoltam, a kérdezőnek szántam a válaszom én így érzem jól magam.

Nem vagyunk egyformák én minimálisan izzadok és ez elég nekem.

2018. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szandálban szoktam menni, és abban is dolgozok végig. Senki sem tudna rávenni, hogy ilyen meleg időbe zárt cipőbe legyek.
2018. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A cipő hatása elenyésző a többi ruhadarabhoz képest.
2018. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3-as

Ezek szerint ez valami puccos hely. Öltönyben még a 20 is meleg.

Te pedig még aug végi kellemes meleg estéken és május eleji szép napsütésben is fázol, mert azok is 20 fokok.

2018. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én többnyire balerinában, esetleg magas sarkúban. Vékony harisnyával, mert nem szeretek mezítláb cipőben lenni. Végig szoktam bírni benne a napot, klímás az iroda, nincs különösebben melegem benne. Nálunk engedik a szandált, papucsot, sok kolléganő van abban, de én nem nagyon szeretek utcán nyitott lábbeliben lenni, így aztán alapból nem használok szandit, papucsot, munkában pedig a harisnya miatt, mivel azt mondják ciki nyitott lábbelihez a harisnya. Max télen szoktam lecserélni a csizmámat, de akkor sem papucsra, hanem tartok bent egy balerinát. Amúgy annyit szoktam csinálni, ha sokat ülök az asztalomnál, akkor kibújok a cipőmből, h átjárja egy kis hűvös levegő a lábamat is, és a cipőmet is...

Mondjuk őszintén szólva hőérzet szempontjából nem nagyon éreztem különbséget a balerina és a szandi között, mikor pár hete egy nyaralós hétvégén kölcsönkaptam egy szandált a barátnőmtől, miután a cipőm beázott picit, és szárítani kellett..

2018. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!