Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők! Ti hány napig...

Csajok, nők! Ti hány napig viseltek otthon egy ruhát?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyáron 1, egyébként max 2 napig
2018. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nadrágot általában három naponta cserélek (mondjuk nem ilyenkor, mert nyaranta csak egy bugyi van rajtam alul), pólót egy mert elég izzadós vagyok hónaljban még télen is, de ujjatlan felső meg ruha esetén itt is három az átlag. Persze ha nagyon meleg van vagy takarítás alatt jobban leizzadok, akkor korábban váltok.
2018. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyáron csak bugyit meg melltartót viselek, azt naponta cserélem.


Hűvösebb időben meg 2-3 napig.

2018. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Pólót 1 hétig, gatyát max 2 hétig. 16L
2018. aug. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit és milyen időben. Bugyit azt télen nyáron naponta. Felsőt is szinte mindig napont, ritkán van, h felveszem másodszorra is, persze nem feltétlen másnap, hanem máskor, mosás nélkül. Szoknyát nyáron 2-3 alkalommal is felveszem, télen akár 5-6 alkalommal is (persze ez is azt jelenti, h mosás nélkül, nem azt, h 5-6 napig ugyanabban járok). Nadrágot ritkán hordok, nyáron egyáltalán nem, télen is úgy, h harisnya van alatta, így azt is fel tudom venni 4-5 alkalommal. Melltartót nyáron 2-3 napig, télen akár 7-8 napig is. Zoknit max 1 alkalommal Harisnyát van h többször is felveszem ugyanazt, bár nyáron inkább csak egyszer, vagy ha fel kell vennem ugyanazt mégegyszer, akkor a lábrészénél, átöblítem szappanos vízzel. Télen akár 3-4 alkalommal is felveszem ha úgy alakul. Bugyit csak egyszer veszek fel, ha meg megvan éppen, akklr van, h napközben lecserélem
2018. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bikini felső és egy lenge szoknya (ha jön valaki) vagy 0 ruha.
2018. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!