Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhák otthonra? Csajok, ti...

Ruhák otthonra? Csajok, ti mit viseltek a hideg hónapokban otthon?

Figyelt kérdés

Főleg aki házimunkát is szokott végezni.


A helyzet a következő:

- Pasimnak elege van a szabadidőruha+póló kombóból (érthető :)

- A farmer nekem kényelmetlen itthon, ill. sajnálok 5-10 ezer ft-os nacikban porszívózni, mosogatni, a divatos felsők dettó

- Nyáron OK a rövid sort+kivágott póló, na de ilyenkor????

- Lakásban 18-20 fok van, szóval nem nagyon lehet nudizni ;)


Ötletek?


2011. nov. 7. 14:50
1 2
 1/20 LadyLee ***** válasza:
100%

Pffffffff...


A pasid mit hord otthon, szmokingot?

2011. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Panel,középső lakás,távhő szabályzó nélkül,nyáron 35,télen 27 fok átlagban,igy leginkább semmi nincs rajtam,fürdés után köntös csak.

Takaritáskor veszek fel pólót,térdnadrágot csak.



De egyébként legközelebb amikor megjegyzi hogy mackóban takaritassz,add a kezébe a seprőt és a domestoszt,vegyél fel magassarkút,kisszoknyát,és huppanj a fotelba,azzal hogy akkor ő takarit,te meg vagy csinibe...és firtasd hogy miért nincs rajta nyakkendő...

2011. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig otthonra nincs jobb és kényelmesebb mint a szabadidő ruha vagy egy jó kis bolyhos belsejű melegítő. Nem kell sznobnak lenni és otthon is trendi cuccokban pompázni. Én annak örülök, amikor haza jövök, hogy levethetem a (néha kényelmetlen) divatos göncöket és felvehetem azt ami a legkényelmesebb és nem kell rá vigyázni, hogy összepiszkítom, vagy rácsöppen az étel. Mi is kb 18 fokon tartjuk a lakást, szóval be kell öltözni nap közben. Amúgy nem értem ,hogy a pasidnak miért nem az a fontos első sorban, hogy te komfortosan érezd magad.
2011. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt húzom amihez épp kedvem van, én tökéletesen elvagyok itthon farmerban is. Persze nem olyanban amibe eljárok itthonról, hanem van egy régi kopott, amit még turiban vettem pár száz forintért.

2011. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Nekem olyan melegítőnacijaim vannak, amiket imád a párom! Szűk csípőnacik, simán felvehetném őket akár utcára is, de nem szoktam.

Felülre pedig olyan felsőt veszek, amit egykor utcára hordtam, tehát az is jól néz ki. Van egy ugyancsak csini melegítőfelsőm, így abszolút nem érzem magam otthon sem tramplinak.

Előnytelen nacit és pasipólót nem vennék fel még otthonra sem...

2011. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Melegítő. Puha, meleg, kényelmes. Majd akkor cserélem le, ha nekem lesz elegem belőle.


Amúgy jó alternatíva lehet egy vastag cicanadrág és hosszú kötött pulóver, ha jól áll az ilyesmi.

2011. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Na. Amíg vannak ostobácska nők, addig lesznek paraszt pasik. Ennyi a véleményem.
2011. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Fekete melegítőalsót hordok, nem buggyosat és nem is teljesen cicanadrág szerűt, valahol a kettő közötti. Ehhez felveszek egy pólót, olyat amit utcára is hordanék, de itthonra azokat válaszom, amiknek jobb az anyaga és kényelmesebbek. Ha fázom vagy hűvösebb van, akkor erre jön rá egy kapucnis felső.


Vagy cicanadrág (pamut) combközépig érő pulcsival.

2011. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jókat derültem az elsőkön és ezer köszönet a ruha ötletekért is :)

15.17-es válaszoló, megkérdezhetem hol vettél ilyen csinos fazonú melegítőt?


Szegény párom védelmében: valahol szerintem is igazságtalan az élettől, hogy egész nap jól öltözötten mászkálunk idegen emberek között, legyen az munkahely, suli, utca, a szeretett párunknak pedig a mackónadrág jut. Persze ez fordítva is igaz. Ugyanakkor a pasik érzékenyebbek a vizuális dolgokra, ráadásul egész nap csini nők veszik körül őket, akik persze otthon ugyanolyan mackónadrágosok, de az nem látszik. Egy férfi meg ha egy fokkal szebb az ördögnél, már nyert ügye van, mondják :D

Szóval értitek miért keresek valami kényelmes+hasznos megoldást :)

Nyugodtan lehet érte ostobának és parasztnak tartani bennünket, kedves utolsó válaszoló, pláne miután nem véleményt kérdeztem...

2011. nov. 7. 16:07
 10/20 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, 15.32-es válaszolóra gondoltam.
2011. nov. 7. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!