Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A teljesen lapos hasu lanyokna...

A teljesen lapos hasu lanyoknak all jol csak a haspolo?

Figyelt kérdés

Ha mar egy kicsit nagyobb hasu csaj felveszi sztetek gaz?

Vagy ezt csak a telhesen tok lapos hasu lanyokon all jol?

Pl ha egy kis sulyfelesleg van valaki hasan akkor mar el is felejtheti h felvegye?


2018. aug. 5. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén? Igen.

Miért akarsz felvenni haspólót, ha nincs hozzá megfelelő tested?

Annyi csinos fölső van, amiből nincs kint a hasad, és még hülyét sem csinálsz magadból.

2018. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Azt vedd fel amiben jol erzed magad, ne hallgass a tobbi idiotara. Ha jol erzed magad benne, nem feszengsz es van onbizalmad, nagyon sok pasinak ez fog bejonni, nem az, hogy milyen a hasad.
2018. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, nem mondok inkább semmit. Tégy belátásod szerint. Aztán majd úgyis okulsz belőle.
2018. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Az attól függ, hogy mennyi a felesleg. Van több olyan fiú ismerősöm is, akinek tetszik, hogyha egy lányon van egy kis plusz(pl. a hasán is). Viszont hogyha már azért feltűnőbb és látszik, hogy van hasad, akkor a legtöbb srácnak nem fog tetszeni. És attól függetlenül, hogy valakinek tetszik, hogyha van hasad, attól még nem biztos, hogy az fog neki tetszeni, hogyha felveszel egy olyan pólót, ami előnytelenül hat a hasadra és nem olyan szexi.

Szóval összegezve inkább ne hordjon olyan haspólót, akinek azért már látszik a hasa. De hogyha küldesz képet, akkor pontosabb véleményt tudok adni.

17/F

2018. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rajtad kis súlyfelesleg szerintem üax magasított derekúval vedd fel ami kicsit eltakarja. Én legalábbis úgy szoktam, annak ellenére, hogy majdnem teljesen lapos
2018. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd hallani, hogy nem gáz, akkor keerss valami gagyi női magazint, ahol a haspóló 150 kiló alatt el sem képzelhető.

Én értem, hogy fogadjuk el és szeressük önmagunkat, de az ízlésességre se haragudjunk már. Ha a hasad kimegy a nadrág fölé a haspólóban, akkor felejtős. Addig oké.

És ne érezd ettől magad (meg más se) megsértve, csak hittérítek egy kicsit az önkritika nevében. Én pl. tök lapos vagyok, szóval meghagyom a v-nyakú kivágást annak, akin jól áll, cserébe felveszem a haspólót a lapos hasamhoz.

2018. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem gáz.Nekem genetika és aktív sportolás miatt lapos a hasam,viszont így sem veszek fel haspólót csak úgy utcára.Vannak helyek ahol ez oké,pl egy fesztiválon,de nem gondolom úgy,hogy mindenkinek látnia kellene az Én hasamat a hétköznapokban.
2018. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor bolhapiacon járok így nyáron 10 percenként elmegy előttem egy általában 50es pasi brutális szűrös sörhassal aki tüdőig feltűri a polót.

Ezen a ponton olyan immunitásra tettem szert hogy felőlem bármilyen kövér csaj felveheti ahhoz képest felüdülés :D

2018. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal igényesebb egy lapos hasúnak.


De ha tudod mi a gondod: Ezesetben a hasad és fiatal vagy. Miért nem edzed?


Reggel este szánok edzésre időt, nem csak a mások fele való megjelenésem miatt, hanem magamért is és jó érzés + kikapcsol.


Naaagyon sok ember nem szán időt magára aztán ilyen marhaságokat kérdez. Fiatalabbaknál s korombelieknél pedig egyenesen gáz, hogy ennyire nem képesek.


Felveheted, de pl engem irritál a sok igénytelen ember pl a parton is.


Ha idős még ok, de fiatal... Nahh.


Startolj kezdetben pleng állásba és felülésezz, persze minden mást se árt edzeni nőként főleg mell, popsi, comb, has.


Hajrá!

Sok sikert.


25N

2018. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!