Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti vesztek fel rövidnadrágot,...

Ti vesztek fel rövidnadrágot, ha foltos a lábatok?

Figyelt kérdés
Piros, lila foltos a lábam, egyrészt a szőrtelenítés nyomai, másrészt pedig a szúnyogok miatt. Eddig hosszú nadrágokat hordtam, de már nem bírom elviselni, a maxi szoknyák pedig nagyon gázul néznek ki rajtam. Viszont a rövidnadrágban tényleg csúnya, hogy a hófehér lábamon virítanak a foltok :(
2018. aug. 5. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ìgy 30on túl már leszrom! Veszek fel, az elmúlt kb 15 évben még 40 fokban is hosszú nadrágban és cipőben mentem ki, most idén rövidebbre vettem a nadrágot...
2018. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, szóval nem hat meg a dolog bár gondolom ez nem lep meg. Úgyhogy mindegy hogy összevan e törve a lábam vagy szétcsípkodta e a szúnyog,rövidgatya a nyerő. :D
2018. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, mert 38 fok van, senki nem a lábamat nézi, de nem vagyok hajlandó hosszú gatyában sülni.


Sort, szoknya (nem pitsa-hossz), lenge ruha.

2018. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!