Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hűvösebb nyári napokon...

Lányok, hűvösebb nyári napokon milyen cipőt hordtok, ami csinos is, és nem fázik benne a lábatok?

Figyelt kérdés
Szandál, balerina cipő, és edzőcipő, ezeket váltogatom, de pl. ha esőt mondanak, akkor nem vennék balerinát, de edzőcipőhöz meg mondjuk elegánsabb az öltözet... :)
2018. jún. 25. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esik az eső sportcipő. Ha hideg és száraz, akkor balerinacipő.
2018. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Balerina, tornacipő - ezeket skater szoknyával is tudom hordani.


Ha meg nagyon nagy zuhét mondanak, akkor leszarom, gumicsizma. Mentem már haza bokáig érő vízben mezítláb... köszi, azóta nem érdekel, ki néz meg.

2018. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagy esőt mondanak de nincs hideg gumiszandált veszek fel mert az nem baj ha elázik simán megtörlöm. Amúgymeg vászoncipőt általában
2018. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hűvösebb időkben szoktam hordani Deeruptot,Alexander McQueen-t,meg ezekhez hasonló sneakereket.Amiket akár szoknyával is tudok variálni.
2018. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
90%
Ha hűvösebb van de nem esik, akkor balerina vagy tornacsuka. Ha esik is, akkor bőr félcipő, az nem ázik be és jó mindenhez.
2018. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Csinosabb vászon cipőket és oxford fazonú félcipőt, abból is az egyszerűbbet. (Remélem így hívják) Szerintem ezek majdnem mindenhez mennek, ha elegánsabban öltözködik az ember lánya és hidegben is tökéletes. Pláne, hogy ezek általában bőrből készülnek, szóval esőben is megálljak a helyüket.:)

Itt egy kép is:) [link]

2018. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2018. jún. 26. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is főleg balerinát hordok, van belőlük jónéhány pár, vékonyabbak, vastagabbak. Általában igyekszem az időjárás függvényében viselni őket. Ha viszont nem balerina, akkor valamilyen slip on, vagy Converse, ha csak hideg van, de nincs sok csapadék. Viszont, ha hűvös is van, és sok eső esik, akkor bokacsizmát veszek, mert az tutira nem ázik be, és a lábam sem fázik benne.
2018. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!