Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek ennek a...

Nektek tetszenek ennek a ruhatervezőnek a pólói?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 6. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel ezeket, nem az én stílusom. Illetve barátomon sem tetszenének, de hát ízlések és pofonok
2018. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem nem tetszenek a feliratos felsők. Nem ítélek meg senkit sem ha ilyet hord, de számomra gyerekesek. Magamon nem tudom elképzelni a feliratos,rajzfilmfigurás, vagy egyéb mintás (kivéve virágminta), idézetes felsőket.
2018. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ezek olyan semmit mondóak. Nem tetszenek.
2018. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néznek ki de ennyi pénzért:OO
2018. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kellene de ötöd áron jó lenne.
2018. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek olyan... semmilyenek, kb a Pepcoban meg a Primarkban látok ilyeneket 1000Ft/3-4 euróért és kb ennyit is érnek.
2018. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én sok időt fordítok a divat megismerésével, satöbbi, szóval jártas vagyok benne és ezek a ruhák jók. Minimál stílus, akinek tetszik a minimal, annak ezek is tetszenek. Semmi gond nincs velük, az áruk karcos, mivel ennyiért már nagymárkák ruháit is lehet venni(pl.: Hilfiger, CKJ, Raplh L., stb.), de ha neked tetszenek, akkor nyilván hordhatóak. Szerintem jól néznek ki.

17/F

2018. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy farmerral egy jövős-menős napra teljesen jók. De az áruk borzasztóan magas, bármelyik boltban kapsz ilyeneket 2-3000 forintért.

20/L

2018. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen telepatikus vizualizációs képességem, így az anyagi minőségét nem tudom letesztelni. A forma átlagos, semmi egyedi.
2018. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tetszik és páromon se nézném el, hála égnek van stílusa s nem a megszokott.


Amúgy simán lehet pl szitanyomással egyedi polomintákat csinálni csak egy kis alkotói érzék + precizitás kell hozzá... Rengeteget csináltam anno, amikor kb minden alkotási formát bevállaltam, hogy meglegyen a plusz kess az előre haladásomhoz.


Nem nagy cucc, amit tervezőként a "nagyok" megalkotnak.

Ruhatervezőin tanultam, meg azóta sok más művészeti ág megtetszett és elsajátítottam ami csak tetszett.


Szobrászat, grafika, fotó, 3D modellezés, ...stb egészen a varrásig.


Te dolgod, hogy tetszik s netán berendelsz-e belőle.

Mindenki maga dönti el, kinek mi tetszik, az más, hogy mennyi embernek nem jön be vagy az ellenkezője.


A legtöbb embernek meg úgyis sablon stilusvilága van ><"


25n

2018. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!