Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha ma hosszú gatyában...

Gáz, ha ma hosszú gatyában megyek Pestre ebben a dögmelegben?

Figyelt kérdés
Hosszú történet, de az összes shortom bermudám koszos, csak egy hosszú gatyám maradxD
2010. júl. 21. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért remélem nem valami télre való vastag gatya. XD
2010. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor szaladj el vegyél egyet,meghalsz ilyen melegben!
2010. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy mosd ki gyors az egyiket. Kiteszed a napra, negyed óra alatt száraz :D
2010. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogyha nem sülsz bele 5 perc után. Pesten is szoktak hosszúgatyában mászkálni ilyenkor. De akár fel is hajthatod a szárát, sztem nem fognak hülyének nézni érte :D
2010. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én ugy szoktam ha nincs semmi normális és tiszta ruhám akkor ilyen melegben kimosom azt amelyik épp koszos és felakarom venni..kiteszem a napra 10-15 perc és csont száraz..:) vagy ha nincs rá idő akkor tényleg hajtsd fel a nadrág szárát mert abszolut belefogsz gyulladni.
2010. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem bírnék, rosszul vagyok rövid szárúban is. De ha te bírod, akkor miért ne?

Megjegyzem, akár ki is moshatsz egyet, hamar megszárad ilyen hőségben.

2010. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a mosást javaslom.

Illetve nem értem, hogy lehet, hogy az összes rövidgatyád koszos? Ha most jöttél haza a nyaralásból akkor még értem és még nem tudtad őket kimosni, de amúgy elég fura.......


Ha bírod a meleget hosszúgatyában akkor felveheted, nem te leszel az egyetlen Pesten aki hosszúnadrágban szaunázik...

2010. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KÖszi:D Amúgy már csak fél órám volt indulásig, azért nem jöhetett szóba mosás. De én is úgy gondoltam, hogy halálra sülök hosszú gatyában, úgyhogy felvettem az egyik kevésbé koszosat inkábbxD Inkább mint hogy megsüljek:D Amúgy egy csomó embert láttam hosszú gatyában zokniban zárt cipőbenxD HOgy a halálba nem főnek meg benne?!
2010. júl. 21. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

amúgy itt nemigazán nézik hogy kin van hosszú gatya,meg ilyenek,itt inkább csak a feltűnő embereket nézik meg,én úgy tapasztalom.Amúgy gyárban dolgozom,és nem viszek gatyát,a hosszú gatya kötelező,tehát inkább abban megyek,hálég' hajnalban még nincs annyira meleg.. :>

Amúgy sokan vesznek fel nyáron hosszúgatyát,nem kell ezt annyira túlaggodalmaskodnod,ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz..Van egy ismerősöm,ő még nyáron is bakancsot hord,na őt nézik meg néha,de te gondolom nem vagy ennyire elvetemült,tehát pesten ez már megszokott.Van izgalmasabb látnivaló,pl a fehér kontaktlencsés lila hajú lányok bugyivillantós csipkeszoknyában! ;D Ha egy ilyen mellé ülsz,garantáltan nem a te hosszúgatyádat fogják nézegetni! XD

2010. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!