Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik néz ki jobban? Melyiket...

Melyik néz ki jobban? Melyiket hordanátok lányok? És fiúk melyik tetszene jobban egy lányon?

Figyelt kérdés

1) [link]


2)

[link]


3)

[link]


4)

[link]


Nem vagyok nagy sapkás, ilyen sapkám konkrétan kicsinek volt viszont most nagyon tetszenek. Abszolút eltudom képzelni egy fekete nadrággal hozzá fehér póló esetleg egy farmer fekete pólóval hozzá egy piros magassarkú vagy tornacipő, egy klasszikus vörös rúzzsal, fekete vagy piros bőrdzsekivel.



2018. aug. 12. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban illik a stílusodhoz. Nekem a 2. teszik legjobban.
2018. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De sok humor herold illetve móka miki van itt!


[link] hasonlóképp gondoltam, egyáltalán nem tartom nevetségesnek! Szerintem nagyon laza de mégis nőies és fiatalos, (20 éves vagyok egyébként)

Nekem is van hasonló nadrágom illetve oldalt fehér csík valamint piros csíkos is. Ez a DRK sapka is nagyon bejön a CK, RL, és a NY kívűl!

2018. aug. 12. 17:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó az a szett, tornacipővel vedd, ne magassarkúval. Én is felvenném. A 2. a legjobb!!!
2018. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én az 1-est választanám. Fehér sportcipő, fehér póló, farmer és piros bőrdzseki, vagy bomber.
2018. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2-es de csak mert imádom a Ralph Laurent,sapkán meg amúgy sem gáz a nagy logó.
2018. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Öltözz nőnek ne pics@nak...
2018. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!