Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ilyenkor mit tennétek?...

Ti ilyenkor mit tennétek? Hordanátok ezeket a ruhákat vagy pedig máshogy kombinálnátok őket?

Figyelt kérdés

Régóta be akartam szerezni egy fehér rövidnadrágot. Elmentem a H&M-be, gondolván, hogy találok, erre hazatértem egy fehér rövidnadrággal és egy azúrkék inggel, gondoltam, hogy valahol láttam már egy ilyen outfit-et és nagyon jól nézett ki egybe ez a 2 ruhanemű. Majd hazaérve eszembejutott, hogy valami koncert alkalmával láttam az egyik csajon hasonlót, aki pár utcával arrébb lakik. Felmentem a facebookjára és az egy dolog, hogy fehér nadrág azúrkék ing kombináció volt rajta, de ugyanolyan az ing, mint amit vettem. Ezenkívül van egy pont ugyanolyan sötétkék ruhám, mint neki hosszúban, meg egy ugyanolyan stílusú ruha, csak neki párducmintás, nekem sötétkék. Elégge elképedtem, mivel nem szándékos volt, ráadásul tényleg olyan a csaj, hogyha meglát azt fogja mondani, hogy én utánozom őt, mert amúgyis olyan, hogy azt hiszi, hogy mindenki irigy rá.

Évekkel ezelőtt is pont ez volt, vettem egy szoknyát a H&M-ben s betettem a szekrénybe, hogy majd felveszem, rá másfél évre megláttam ezen a csajon egy pont ugyanolyan szoknyát, azóta is a szekrényben ül.


2018. júl. 20. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze, nyílván tisztában vagyok vele, hogy a mai fiatalok szinte mind a H&M ből öltöznek, de falun lakunk és ehhez hozzájön az is, hogy a környékünkön még nem láttam senki máson ilyen összeállítást.
2018. júl. 20. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán akkor ne a H&M-ben vásárolj, ilyen egyszerű. Miért vagy ezen meglepődve, ha ott vásárolsz? Nem csak ez az egy bolt létezik ebben az országban!


És kit érdekel, hogy más is hord ilyet?

2018. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz*rni azt a beképzelt lányt... Azt hiszi más nem hordhat olyan ruhát mint ő? Akkor varrasson egyedit magának..
2018. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel oket! Neked biztos jobban allnak es azert akad ki :)
2018. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hordanám. A H&M annyira tömegcucc, hogy én csak egyenruhának hívom :-). Negatív felhang nélkül, mert szeretem amúgy, a gyerekeim ovijában is rengeteg gyerek ugyanabban a H&M kollekcióban virít :-). Ha egyedi göncre vágyok akkor turizok, onnan vannak a legjobb cuccaim.
2018. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá más kegészítőket, csináld tök máshogy a hajadat, vegyél rá egy kimonót vagy vékony dzsekit és már nem is ugyan az az outfit:)
2018. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!