Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha felveszek 1 srácot msnre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveszek 1 srácot msnre aki tetszik, akkor hogy kezdjem a beszélgetést? (mert nem is nagyon ismerjük 1mást) lenn tovább.

Figyelt kérdés

szóval vannak közös ismerőseink, meg tudja,h. kivagyok, de még nem nagyon beszéltünk, én szeretném megismerni

gondoltam felveszem msn re ,de mit írhatnák neki?mivel kezdjem, ami nem levágós, nyomulós szöveg??


2010. febr. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek meg,aztán adj jeleket neki,és ha veszi akkor tudni fogja.Mellesleg az is lehet ha megismered nem is lesz annyira jó neked.
2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
kérdezd meg tőle, hogy-hogy kell leírni azt hogy "irhatnák" (írhatnék...)
2010. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az volt a kérdés,h. msnen ha felveszem, mivel kezdjem a beszélgetést?:)meg nem lenne túl nyomulós ha én lány létemre venném fel msnre és keresném...v. inkább várjak 1 esetleges következő buliig, ahol ott lesz..ami mondjuk 1 hónap még:S
2010. febr. 9. 19:59
 4/7 A kérdező kommentje:
már megint ebbe belekötni:s ezt úgy utálom..valószínű direkt írtam így nem?? nem ez volt a kérdés..én is tudom h NÉK..véletlen rosszul jött ki, ennyi...
2010. febr. 9. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, felvettelek mert szimpatikus srác v, jó kisugárzással... :)
2010. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdj általánosságokkal osztályáról beszélni, órarend, kedvenc film; zene; szexpóz (nah jó ez nem) légy kreatív:D Amúgy msn-en akárkit felvehetsz és dmálhatsz vele ismeretlenül is akkor se tolakodó ha zavarod akkor úgyis leráz:) F/15
2010. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

suliról, osztály ?!xD

oké...de már nem sulis:P

azért köszi:D

2010. febr. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!