Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavarna, ha osztálytár...

Titeket zavarna, ha osztálytársatok drága ruhákban járna suliba?

Figyelt kérdés
Lassan kezdődik suli, és vannak elég drága ruháim, kiegészítőim, például Gucci backpack amit nemrég vettem, igazából azt tervezem iskolatáskának. Új suli lesz, nem tudom, titeket zavarna ha esetleg osztálytársatok hasonló designer márkás cuccokban menne iskolába? Nem Magyarországról beszélünk amúgy. Negatív véleményetek lenne róla? 17F

2018. aug. 23. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hazai viszonylatban elég drága cuccokban jártam anno. Azt nem tudom, hogy őket zavarta-e, de hogy engem igen az biztos. Állandóan kérdezgették, hogy mi mennyibe került. Nem is akartam elmondani. De állandóan túltolták és mikor végül bemondtam jött a kiakadás, hogy ez milyen sok pénz stb.

Szóval van ennek egy másik oldala is.

2018. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen, igazából mikor otthon voltam, kérdezgették az árat tőlem is, de nem nagyon szeretem elmondani, mert hasonló módon kiakadnak..
2018. aug. 23. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan osztalytarsam akinek a Gucci a kedvenc márkája. De nekem mi közöm lenne hozzá, hogy ő miben jár? Olyan osztalytarsam is van, aki turibol öltözködik. Szintén semmi közöm hozzá. Kinek mire telik, mi esik jól. Nálunk legalábbis nem szokás ezért megkülönböztetni a diákokat, de talán ez az emberektől függ. Ha beképzelt idióta vagy, akkor elkényeztetett pcsának fognak tartani, ha kedves vagy akkor meg jófejnek.
2018. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem nagyon érdekelne. Ugyanis szerintem a ruha márkája semmit sem tesz hozzá vagy vesz el egy emberből, és én azt sem értem, minek kell rákérdezni csak úgy az árára. Az ő pénztárcája, ő pénze, öltözködjön belőle, ahogyan akar.

Én sosem hordtam luxus dolgokat, de voltak/vannak kicsit drágább ruháim, ahogyan pár másik osztálytársamnak is, és még soha nem találkoztam azzal, hogy ezzel bárknek problémája lenne.

2018. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöm van az osztálytársaim öltözködési szokásaihoz? Ahhoz sincs, ha olcsóbb, ahhoz se, ha drágább ruhákat vesz fel.
2018. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig viszonylag drága ruhákban jártam,mert annó Anya csak olyan ruhát vett aminek jó volt a minősége és ez sok esetben pl Gucci volt.Voltak olyan osztálytársaim akik irigykedtek vagy kiváncsiskodtak,hogy mennyibe került ez meg az..De Én ezeket sosem vettem fel,mivel senkinek nem ártottam azzal,hogy drágább ruhákban jártam.Nem kell emiatt félned,úgyis lesznek hozzád hasonló öltözködésű emberek,annó nekem is volt olyan osztálytársam aki szintén Gucciban meg Kenzoban járt.Az pedig csak előny,hogy nem itthonról beszélünk,mert tapasztalatom szerint itthon előbb megszólnak az ilyen öltözködésért mint külföldön.Nekem amúgy semmi problémám nem lenne emiatt veled.
2018. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tolod az emberek arcába azt, hogy te ilyen meg olyan márkás cuccokban jársz, akkor senkit nem fogsz zavarni.
2018. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
nem, ki akadnánk, hanem ki röhögnénk... mert tudnánk, hogy hamis :)
2018. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felolem,Aztan Lamborghini-vel is járthatnal suliba,ha normalis jo fej vagy,akkor biztos birnalak,nem irigykednek.
2018. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is streetwearben jarok iskolába(Hermes, Champion, Comme Des Garcons, True Religion etc.), de nem hinném, hogy ez zavarná a többieket. Az egész osztállyal jóban vagyok. És nem nézem le azt, aki turkálóban veszi a cuccait.
2018. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!