Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Wish nevű oldalon érdemes...

A Wish nevű oldalon érdemes ruhát rendelni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt már 1000 ilyen kérdés, tudom érdemes figyelni a csillagozást, a véleményeket meg ilyesmi. De én elsősorban személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi hogy mégis milyen más dolgokat érdemes figyelembe venni esetleg.

2018. aug. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Üdv!


Én wishről még nem, de Aliexpresszről rendeltem már ruhát


Amire érdemes odafigyelni, hogy ezek legtöbbje ugye Kínából érkezik, ázsiai méretezés szerint, ami valamivel kisebb, mint az európai


Azaz, ha Európában a Te méreted M-es, akkor lehet, hogy ázsiai méretben már az L kell neked.

(Mivel az ázsiai "M" kisebb, mint az európai "M"

2018. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon necces jó minőséget kifogni,úgyhogy nem annyira ajánalnám Én annó egy nagyon szép pizsamát rendeltem,de kb rongynak sem jó.
2018. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eddig két pólót, és két bikinit rendeltem. A pólóknál figyelmesen átolvastam az összes képpel ellátott véleményt, általában én direkt úgy szoktam nézni, hogy 1 csillagtól megyek felfelé a szűrővel, és így át tudom olvasni, hogy kinek és mi volt a problémája a termékkel. A pólók jók is lettek, a mai napig hordom őket. Viszont az egyik bikininél nem néztem a véleményeket, és valami borzadályt kaptam. :D A másik bikinit egy éve használom, semmi baja, egyik kedvenc fürdőruhám. Tehát igen, tényleg nagyon fontosak a vélemények. Hajrá! :)
2018. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19.10-es vagyok megint. Még az jutott eszembe, hogy biztos látod, a termékek alatt ki van írva, hogy hányan vásárolták meg. Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen pontosak lennének a számok, de valamennyire azért reálisak, szóval érdemes azt is nézni. Emellett még vannak a kék pipás termékek, amik a Wish álltal ,,ellenőrzöttek", ezeket is érdemes figyelembe venni.
2018. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!