Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennél fel egy egésznapos...

Mit vennél fel egy egésznapos rendezvényre ahol, hogy csinos is legyél, de kényelmes is legyen?

Figyelt kérdés
Megvagyok hívva egy egésznapos rendezvényre, de nem tudom mit vegyek fel. Nem egy olyan nagyon kiöltözős dolog, de sok régi ismerős lesz és azért szeretnék jól kinézni. 166 cm vagyok és 68-69 kg. Én egy ilyen rucira gondoltam, mert elvileg jó idő lesz (csak más színben): [link] Mi a véleményetek róla?
2010. jún. 21. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
És farmer-póló összeállítást választanék, de szerintem ez a ruha tök jó:)
2010. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
én inkább egy csinos farmert, és mostanában elég divatos kockás ingszerű hosszított felsőt vennék fel övvel. szerintem csinos összeállítás és kényelmes. de a ruha sem rossz :)
2010. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Farmer -póló nem jó, max farmer -blúz, de abba meg attól félek megsülök, ha tényleg meleg lesz, bár ezt az időt nem lehet kiszámítani... :)
2010. jún. 21. 14:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ing nem rossz ötlet. :)
2010. jún. 21. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
fehér farmer(hosszú, térd v rövid) vmilyen magassarkúval(egésztalpas nekem most nagyon bejön) meg egy kivágott, rózsaszín, vagy valamilyen melegszínű felső.
2010. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

kicsit kényelmesebb cipő :):

[link]

2010. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú én felvennék egy fekete nadrágot(vagy egy tüllös-csipkés szoknyát harisnyával) és egy tüllös felsőt. :):)

Izlések és pofonok, de ez is csinos lehet egy balettcipővel pl. :)

2010. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó ötleteket adtatok. :)
2010. jún. 22. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!