Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek nagyon sok ruhája van,...

Akinek nagyon sok ruhája van, hogy oldja meg, hogy ki tudja használni őket?

Figyelt kérdés
Sok csaj ismerősöm van, akinek van vagy 15-20 nyári összeállítása, és mindig ugyanaz a 15-20 kombináció van rajta, viszont ismerek olyat is, akinek láttam már a szekrényét és dugig van neki ruhákkal, és úgy, hogy csak a nyári ruhaneműi vannak benne. Van 3 nahy szekrénye az egyik csak nyári, másik csak téli és a harmadik csak ilyen átmeneti ruhanemükkel. Ő hogy oldja meg, hogy ki tudja használni őket. Van olyan ruhája, állítása szerint, ami 10 éve a szekrényében van, tetszik neki, de soha nem volt még rajta, mert mindig volt valami más, amit felvett helyette.
2018. aug. 30. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy. Múltkor kiszelektáltam a ruháim 2/3át, egy része ment a rászorulóknak, a többit elakarom adni. Még ígyis alig férek a szekrénybe. Mégse hordok egy csomót. Van néhány ruhám amiben igazán jól érzem magam, a többi csak ott lóg.
2018. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát legfőképp úgy oldom ezt meg,hogy minden ruhadarabom kivan rakva a gardrób szobába és amikor este kiválasztom a másnapi ruháimat,akkor próbálok mindig olyat választani ami régebben volt rajtam..Ez viszonylag jól mukodik,de még igysem használom ki az osszeset.
2018. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én viszonylag gyakran megyek neki a szekrényemnek és szelektálok.


Ami:

-túl kicsi

-túl nagy

-foltos

-kinyúlt

-kopott

-izzasztós

-dörzsöl vagy szúr

-előnytelen

-átlátszó

-nem tudom kombinálni semmivel

-nem praktikus az életmódomhoz


...az megy a kukába vagy adományba.

2018. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akinek nagyon sok ruhája van, az nem tudja kihasználni őket. Nem tudott összerakni egy jól kombinálható ruhatárat, amivel viszonylag kevés darabból is változatosan lehet öltözködni.
2018. aug. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyűjtögetek, rengeteg ruhám van és fehérneműm.

De nem tudom kihasználni, kifolyik a gardróbból.

Összességében a ruhák közül kb. 30-40 százalékot használok, sok olyan van amit nem is tudok hova felvenni, csak megvettem, hátha kell majd egyszer.

2018. aug. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!