Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú, vékony lábú nőknek...

Hosszú, vékony lábú nőknek milyen nadrágok állnak jól szerintetek?

Figyelt kérdés
(téglalap alkat)

#magas #nadrág #vékony #téglalapalkat
2018. aug. 30. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1. Semmiképp ne csipőnadrágot, már nem divat :-) Magas derekú, testhezálló, fekete szövet, térdtől kicsit bővülő lefelé, ez a legmutatósabb és legcsinosabb verzió sztem :-) a nagyon vékony lábakra.
2018. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se nagyon vegyél passzos farmert, meg úgy alapjáraton passzos dolgokat, mert nagyon kihangsúlyozza, h vékonyak a lábaid. Nekem az uncsitesóm volt ilyen helyzetben, és egész jól fel tudott öltözni úgy, h egyáltalán nem voltak feltűnők a vékony lábai. Ami így hirtelen beugrik:

-trapézszárú farmer ( mondjuk sokan cikinek tartják, és alig kapni valahol, de abszolút jót tesz egy vékony lábnak.

-minimum térd alá érő nem passzos szoknyák, csak itt nem mindegy a cipő, bokacsizma, csizma, magassarkú kizárt, mert kiemeli a lábaid, és akkor már nem segít a szoknya.

-Harisnya: a fekete harisnyát felejtsd el (max akkor, ha nagyon vastag 100dentől fölfelé) mert a fekete optikailag karcsúsít, szóval fekete harisnyával a lábadon messziről még vékonyabbnak tűnik. A nagyon vékony harisnyák nem befolyásolják a dolgot, de egy picit vastagabb pl egy 40denes már jelent annyit, h picivel vastagabbnak tűnik tőle a láb. Próbálj minél világosabbakat felvenni, és lehetőleg ne olyat válassz, ami csillogós ezáltal vonza a tekintetekeg. Ha szereted a mintás harisnyákat esetleg, akkor keresztmintásakat (a legjobb a keresztbe csíkos) vegyél, a hosszanti mintásakat messziről kerüld, mert azok is megnyújtják optikailag a lábad.

-térdnadrág: olyan ami nem passzos, vastag harisnyával alatta.

-cicanadrág: nem gáz vékony lábon sem, mivel elég vastag az anyag, így vastagbbnak tűnik benne a láb. Mondjuk lehetőleg ne feketét vegyél, hanem minnél világosabb színűt.

Most így hirtelen ennyi ruha jutott eszembe amivel uncsitesóm kompenzálta a vékony lábait. De végleges megoldást tényleg az jelentene, ha picit ráedzenél. Kezdésnek már az sokat számít, ha elkezdesz biciklivel járni dolgozni/vagy suliba. De van egy csomó dolog ami használ, különböző gyakorlatok, ha magadat edzenéd. Ha meg inkább közösségben lenne számodra jobb, akkor javaslom a vívást. Uncsitesóm is elkezdett járni, és nem egész egy év alatt már látszódott is rajta a jótékony hatás. Olyan popsija meg combjai lettek tőle, h nem kellett ruhákkal kompenzálnia. Mivel a vívás nagyon átmozgatja a mélyizmokat, elsősorban deréktól lefelé, tehát az összes vívó csajszinak (meg pasinak is) első osztályú lábai és feneke lesz.... Lehet, h egy teljesen átlagos szürke kisegér a fiú vagy a lány, de pár év vívás után, ha más nem is, de a fenékre és a lábakra nem lehet panasz. Formás, feszes és izmos lesz tőle.... Vagy ha ez nem is szimpi akkor valami mást keress, mert vagy a hátralévő idődben folyton kompenzálnod kell a vékony lábakat, de így nem vehetsz fel bármit amit szeretnél. Esetleg megbékélsz a doggal, és nem érdekelnek a vékony lábaid, és azt veszel fel és akkor, amikor kedved van, de ezesetben ne lepődj meg, ha olykor-olykor beszólogatnak. (Pl hétfőn láttam egy gimis csajszit fekete sortban, fekete sportcipőben meg valami fehér felsőben, de a lényeg, h magas volt, hosszú, vékony, görbe lábakkal, se harisnya nem volt rajta csak úgy fehérlettek a lábai, messziről odavonzotta a tekintetet, és hát elég béna látványt nyújtott szegény, ahogy a fekete cipő, fekete sort között fehérlettek a vékony görbe lábai. Nem tudtam eldönteni, h vagy nem zavarja a dolog, vagy pedig csak nem vette észre, h milyen bénán szerencsétlenül fest abban az öltözékben. De ha tisztában van vele, de nem kattog rajta, az végülis tök jó, mert elfogadja magát. Kérdés az, h Te mennyire tudod elfogadni, illetve ki tudod e zárni a dolgot a tudatodból. Ha igen, akkor ne foglalkozz azzal, ki mit gondol (mint pl én, mikor harisnyával veszem fel a szandált, ami a legtöbb ember szerint ciki, szerintem meg nem minden esetben, de ha valóban az is, nekem akkor is úgy a kényelmes, és nem érdekel, h ki mit gondol róla). Ha viszont nem tudsz megbékélni a dologgal, akkkr el kell kezdeni dolgozni az ügyön, mert magától nem lesznek vastagabbak a lábaid. Hiába kezdesz el sokat enni. Hízni fogsz popsira, pocakra, csípőre, de lábra még csak véletlenül sem. Arra csak az edzés jó. Szerintem gondolkozz el rajta, ártani biztos nem árt a dolog.


Egyébként, mennyi idős vagy? Csak mert ha pl még csak gimis, akkor lehet, h magától változhat is, ugye kb 20 éves korra alakul ki teljesen a test, szóval ha 20 alatt vagy, akkor várhatsz egy picit, hátha jó irányba változik a szervezeted.

Remélem tudtam használható dolgokat írni, mert tudom milyen nehéz a lábakat formálni, és sejtem milyen rossz lehet az, h nem vagy elégedett a lábaiddal, ezért nem nagyon lehetsz csupasz lábakkal, főleg ilyen melegekben, amimor kb mindenki minnél rövidebb nadrágban/szoknyában van, te meg valami hosszú ruhában aszalódsz. Amikor műtötték a lábamat, akkor volt ez. Volt egy 5 centis vágás a térdem felett, össze volt varrva, meg napokig szivárgott egy picit a vér. És nyár volt, így ha el akartam menni valahova, vagy hosszú nadrágban, vagy szoknyában vastag fekete harisnyában (ami nem látszik át semennyire) tudtam megtenni, de egyik sem volt jó. Nadrágot alapból alig hordok, a szoknyával még nem is volt baj, de a harisnya ami fekete is és vastag is, szörnyen meleg volt, teljesen szétizzadtam a cipőm benne. Így hát csak akkor mentem valahova, ha nagyon muszáj volt,amúgy meg otthon kuksoltam több mint 1 hónapig, mire gyógyult már annyit a seb, h vékony harisnya alatt sem látszott már át, akkor tudtam csak egy picit fellélegezni, és kétségek nélkül emberek közé menni...

A különbség az én esetem és a vékony lábak közt annyi, h a sebek idővel begyógyulnak, viszont a láb nem lesz vastagabb az idő múlása miatt....

Szurkolok, h sikerüljön megdanod ezt a problémát!

31/n

2018. szept. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!