Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhat hagyjak itthon?

Mennyi ruhat hagyjak itthon?

Figyelt kérdés

Bekoltozom pestre a baratomhoz egyetem miatt, mindig vasarnap mennek be es penteken jonnek haza videkre (1 ora az ut)


Milyen ruhakat hagyjak itthon a hetvegekre? Ha bulizni megyek pestre akkor barmikor feltudok ugrani a pesti lakasba buli ruhaert igy azt nem kell itthon hagynom. Nem igazan szoktam kimozdulni itthon, tanulni jonnek haza, max baratnomhoz atmenni vagy bevasarolni a szuleimmel.

Fehernemuk, zoknik, 1-2 par cipo, atmeneti es teli kabat, rovid es hosszu melegitoszett, 1 farmer, 1-2 polo, pulcsi. Kifelejtek valamit esetleg? Vagy tobb/kevesebb kellene valamibol?


2018. szept. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azért ne 1-2pólót Hagyj otthon..
2018. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Foleg melegitoben es pizsiben szoktam lenni itthon hetvegen, polokat csak akkor ha elmegyek valahova :)
2018. szept. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!