Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszerre több különböző...

Egyszerre több különböző márkájú ruhát felvenni nem gáz?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy adott márka függője, hogy pl csak ilyen, vagy csak olyan márka üzletéből vásárolok. Van sok cuccom: H&M, Saxoo-London, New Yorker, Thomas Jeans, Puma, Adidas, s.Oliver, Lacoste, Devergo. Ha mondjuk egy H&M nadrághoz felveszek egy Devergo pólót és egy s.Oliver pulóvert, meg egy Lacoste cipőt az gáz, hogy egyszerre ennyi különböző márka van rajtam? Mindegyiken van márkajelzés, amiről látszik, hogy nem ugyanaz a márka minden cucc rajtam. Van olyan, aki pl annyira megszállottja egy márkának, hogy csak onnan öltözik, és sokan vannak, akik csak egy márka szettjét veszik fel egyszerre, nem varriálnak több márkát.

2018. szept. 4. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha van rajta nagyobb márkajelzés én nem venném fel így egyszerre, nem azért mert egy márka megszállotja lennék hanem szerintem hülyén nézne ki. Ha nincs, vagy például csak a cipőn van az teljesen oké
2018. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
81%
Szerintem nem gáz, az emberek többsége azért nem csak 1-2 üzletből vásárol. Viszont ha nagyon nagy márkajelzések villognak az emberen, az nekem nem tetszik. Nagyon kevés ruhámon van márkajelzés, azokon is oldalt egy kis csík.
2018. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem probléma, amennyiben szolidak a márkajelzések. A látványos jelekkel is csak az a baj, hogy koordinálatlannak tűnhet a szett. Ha valamelyik márkajelzés nagyon feltűnő próbálj olyan dolgokat választani mellé amin nem olyan szembetűnő.
2018. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem,amennyiben nincs két méteres márkajelzés az összes ruhán.
2018. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak fel akartok vágni, ugye? Életemben nem volt még rajtam olyan szerelés, ami egyetlen márka ruháiból állt volna...
2018. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos a márka? Legyen csinos és kényelmes. Téged meg se fognak látni a sok cetlitől.
2018. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alapvetően a piacon nyilt versenyben álló márkákat nem keverném, tehat egy adidas meg egy nike sem kis sem nagyon logoval nem megy de pl egy tommy hilfiger és a calvin klein viszonylag kis logóval simán elfér egymás mellett mivel egy kéz alatt van mind a kettő, kicsit utána lehet nézni ezeknek és az adott markáidnak is megtudhatod ezeket a dolgait ha ennyire oda szeretnél figyelni
2020. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!