Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, szerintetek gáz ha...

Csajok, szerintetek gáz ha tetszik a barátnőmön a harisnya?

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk. Szerintetek gáz, ha nekem nagyon tetszik amikor a barátnőm harisnyába van? Szerintetek nyugodtan merjem mondani neki vagy vegyek neki ajándékba harisnyát? Ti mit szólnátok ehhez a ezzel jönne elő a barátotok, vagy harisnyát kapnátok tőle?

2018. szept. 4. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak úgy beállítani...Az, hogy tetszik a harisnya, nem beteges. A nőknek is tetszik ha ing van egy pasin, vonzónak találják. De attól ők is felveszik, érted?
2018. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
én értem. de harisnya alap esetben csak nőkön van gondolom....
2018. szept. 5. 19:50
 13/16 anonim ***** válasza:
nem gáz mért lenne az
2018. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%

Jól írta a 13-as a nők is felveszik az inget annak ellenére hogy a pasikon tetszik nekik.


Kérdező! Nem is sejted hányan hordanak harisnyát télen a pasik közül!

Nem fertőző ruhadarab nyugodtan felveheti pasi is semmi baja nem lesz tőle maximum télen nem fázik meg!

Sok nő hord férfi ruhát mégsem paráznak tőle.

2018. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Íme egy példa hogy megcáfoljam a berögződésedet kérdező miszerint a harisnyát CSAK nők viselik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez még alapjába véve nem gáz szerintem (bár ez teljesen egyén függő, mindegy, h ki mit mond itt, úhyis csak az számít, h a barátnőd mit gondol erről. Én pl kb csak harisnyában, harisnyazokniban szoktam lenni, mert jó érzés ha rajtam van, plusz még szerintem is tök jó lábaim vannak benne. Ebből kifolyólag nekem inponálna, ha a pasimnak külön tetszik ez a dolog. Több olyan pasim is volt, aki szerette, h szinte mindig van rajtam valami harisnyaféle. Nekem is jó volt, mert így már mindkettőnk örömére viseltem, viszont azt nem szerettem, ha ajtóstól rontottak a házba. És a pasin is sok múlik, h mennyire türelmes, vagy mennyire tud ezekről a dolgokról beszélni. Nekem a legtöbb pali kerekperc kijentette, h milyen elképzelései vannak, volt amit vállalhatónak tartottam, meg olyan is akit azonnal elhajtottam. Viszont volt egy srác, ő egy szót nem szólt erről, pedig ő volt a legjobban képbe a harisnyákkal, komolyan mondom sok nő fele annyit sem ért hozzá mint ő. Nem mondta el hónapokig, h őt mennyire izgatják a harisnyás csajszik, 3-4 hónap telt el, mire rájöttem, h mi is a szitu. Az tűnt fel, h amikor csak tudott hozzám, de főleg a lábamhoz, ha harisnyában voltam, este amikor levettem akkor nem a lábaimmal foglalkozott, hanem a szokásos popsi, cici kombóval. Ha kocsival mentünk valahova, mindig a combomon pihent a keze, vagy épp simizgette finoman. Esténként végigmasszírozta a lábaimat a talpamtól a combom tövéig. Nagyon értette amit csinált, élveztem is nagyon, de akkor már kezdtem gyanakodni, így az esti maszírozás előtt mondtam, h előtte levetkőznék, amire felkapta a fejét, és megkérdezte, h miért nem jó utána, mint ahogy eddig is. Akkor kibökte, h azért mert nem tudja, h az jó lesz e. Aztán végülis kinyögte, h ő még nem masszírozott harisnya nélkül lábat, szerinte úgy nem lesz az igazi, mert a bőrön másképp siklik a kéz, mint egy selymes tapintású harisnyán. Amúgy évekkel később derült ki, h igaza volt de ez már egy másik story. Itt a lényeg azon volt, h ekkor esett le nekem a dolog, h a pasi eléggé harisnyamániás, de mivel én is az vagyok, ez nem volt gáz, az mondjuk picit rosszul esett, h nem merte magától elmondani, nekem kellett kihúzni belőle. Viszont miután átbeszéltünk, letisztáztunk mindent, hihetetlen dolgokat éltünk át együtt amikben a harisnya volt az extra, viccesen azt mondtam rá "segédeszköz". :D Nem megyek bele a részletekbe, mert nem is tartozik a tárgyhoz, valamint úrinő ilyesmiről nem beszél... :D A lényeg, h tök jó volt mindkettőnknek a dolog. De sajna 2 év után vége lett, mert ki kellett mennie külföldre, távkapcsalotaot semelyikünk sem akart, ráadásul el is bizonytalanodott, így elváltak útjaink. Kár érte, de végülis hatalmas élménysket adtunk egymásnak... Szóval ebben az esetben bejött, neki a dolog, viszont sok pasi túlságosan erőltette, siettette a dolgot, ami nekem nem volt jó, mert úgy éreztem, h csak ennyit lát belőlem, h két láb harisnyában.... Ráadásul vele alig volt meg a kölcsönösség, mármint ő nem nagyon csinált velem semmit, cserébe elég merész dolgokat várt el, h megtegyek. Erőszakos volt, és durva, és ez nagyon nem tetszett, el is hajtottam 2 hét után.


Szóval ez a dolog mindkét félen múlik. Nem mindegy, h a csajsziazért hord gyakran harisnyát, mert szereti, vagy mert muszáj neki. Szerintem legelőször ezt kell kiderítened, ha szereti hordani akkor semmi gáz nem lesz belőle, myugodtan beszéld meg vele a dolgot. Ja viszont csak muszájból hordja, akkor elég nehéz lesz ezt beadagolni neki, mivel jó esélyel ki fog rajta akadni. Azért mert a harisnya számára egy negatív élményként ható dolog, ezért negatív dolgokat párosít hozzá a fejében. Nem fogja megérteni, h miért suerezed ennyire a harisnyákat, hiszen neki az rossz dolog, akkor neked hogyhogy jó? És ezen a ponton nagyon észen kell lenned, mert egy pillanat alatt hozzád is negatív vélt vagy valós dolgokat fog kapcsolni, és abból már nem igen tudsz visszakerülni. A lényeg, h finoman, lépésről lépésre haladj. Az, h veszel nekiharisnyákat ajándékba, megint csak tőle függ. Én spec nem szerettem, ha pasi vett nekem, mert sosem olyat vett, amilyeneket szerettem, így nem is nagyon vettem föl, amiből sértődés lett végül. Persze lehet a te bnőd kifejezetten örülne neki. Amúgy, ha biztosra akarsz menni, nézd meg milyen harisnyái vannak, ha sokat hordja akkor tuti tart otthon valahol néhány bontatlan csomagolásút, nézd meg milyen fajta, vagy akár fotózd is le, és vegyél neki olyat. A márka a lényeg, ha pl nincs már ugyanolyan színű az nem baj, de a márka ugyanaz legyen, így nem lesz az, h olyat viszel, amit utál. A mintásokat eleinte hanyagold, sok nőaapból nem húz mintásat, ha meg igen, akkor is teljesen bizonytalan milyet hord szívesen.


Hát most kb ennyi jutott eszembe. Remélem tudtam hasznos infoval szolgálni. És drukkolok, h jól végződjön ez a dolog, mindkettőtök részéről.

30/n

2018. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!