Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, szerintetek gáz ha...

Csajok, szerintetek gáz ha tetszik a barátnőmön a harisnya?

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk. Szerintetek gáz, ha nekem nagyon tetszik amikor a barátnőm harisnyába van? Szerintetek nyugodtan merjem mondani neki vagy vegyek neki ajándékba harisnyát? Ti mit szólnátok ehhez a ezzel jönne elő a barátotok, vagy harisnyát kapnátok tőle?

2018. szept. 4. 21:41
1 2
 1/16 csakegy5 válasza:
52%

Szia! :D

Szerintem nincs vele semmi baj, van olyan harisnya is ami külön olyan szexisebbnek számít..

Nyugodtan mondd neki hogy tetszik neked benne (mikor rajta van, vagy esetleg ha ritkán hord akkor amikor odaadod). Vehetsz neki nyugodtan, szerintem nem gáz.

Én is kaptam ajándékba harisnyát :)

2018. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy gáz. Egy harisnya remekül tud állni valakin, miért ne tetszhetne? Ez még csak nem is fétis, pedig azokkal sincs baj megfelelő keretek között.


Mivel a barátnőd hord harisnyát, neki nyilván nem gond, ha tetszik neked benne. Az ajándéknál attól függ, neki megfelelőt kap-e, nyilván nem mindegyik tetszik neki. Én nem hordok harisnyát, nyilván nekem nem vesz a párom, bár ha egészséges keretek közt odalenne érte, azért rugalmasan állnék a kérdéshez. Csak tudjam, hogy én tetszem neki elsősorban, nem a ruhadarab :D

2018. szept. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Természetesen én is a barátnőmért vagyok oda.
2018. szept. 5. 02:38
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Ez azért elég furcsa. A legtöbb lány megdöbbenne ezen.
2018. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Irigyellek hogy olyan bnőd van hogy egyáltalán van aki még hordja!

Én ha harisnyát szeretnék látni lábon kénytelen vagyok magam hordani mert különben úgy halnék meg hogy csak várok és várok hátha megszán és felvesz egyet...


F/43

2018. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát utolsó kicsit elég fura. én biztosan nem hordanám a barátnőm helyett.
2018. szept. 5. 15:33
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Van férfi változatban is ne aggódj csak az drágább!

Ha nem hordod akkor ettől férfiasabb vagy?


Én is az maradtam mert nem egy ruha dönti el ki mennyire nő vagy férfi.


Ehhez mit szólsz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
na ez már tényleg fura....én semmi ilyenre nem vágyok.
2018. szept. 5. 17:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet elsőre és másodjára is fura, amit ír, de lehet neked is a harisnya tetszik, nem a nő kimondottan.

Pl ezt úgy lehet észre venni, hogy a barátnődet akkor nézed, tetszik csak ha harisnyában van. De bárki akit látsz harisnyába, akár milyen csúnya, akkor is megnézed a harisnyáját. Akkor a harisnyákért rajongsz. Amúgy milyen tetszik?

2018. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
oké, már próbáltok úgy beállítani mint akinek valami baj van ott fent. De mondom, hogy csak megjegyeztem, hogy jól áll neki.
2018. szept. 5. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!