Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Adidas Superstar elmegy...

Az Adidas Superstar elmegy fiú cipőnek is?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 05:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ami a nagy méretet illeti nőknél, kosaras csajokról gondolom hallottál nem..?
2018. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen de a kosaras lányok száma elenyésző azzal szemben amekkora piaci kereslet van a nagyobb méretű (férfi!) adidas superstarokra.


Innen is látszik, hogy mennyire 1bit-es vagy. A siránkozásod meg tök felesleges. Ha te női cuccokat akarsz hordani akkor hordjad de ne picsogj itt a hülyeségeiddel.


A további válaszaid meg szerintem tök feleslegesek. Kár koptatnod a billentyűzetet.

Na szia.

További jó vergődést

2018. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Végülis mindenki magából indúl ki...

Én nem szoktam női ruhát felvenni, amúgy meg ne idegesítsd magad nem én szóltam hozzád!

Ide jössz osztani az észt aztán mikor nem érsz célba menekülőre fogod? Elég szánalmas vagy! De ha menni akarsz csak menj, senki nem kíváncsi rád.

2018. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!