Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjak bő nadrágot, ha...

Hogy hordjak bő nadrágot, ha nincs hozzá jó alakom?

Figyelt kérdés
Imádom a mostanság divatos laza, bő, vékony anyagú nadrágokat. Jól mutat benne a derekam és a fenekem illetve nagyon kényelmesek viszont nem tudom hogy hordjam őket. Szűk felsővel mutat jól másokon, viszont én azt nem szeretem, mert nagyon kihangsúlyozza a mellemet. Ha bő felsőt veszek fel akkor meg túl kövérnek fogok benne tűnni, mert alacsony vagyok. Mondjak le az ilyen nadrágokról?:(

2018. szept. 16. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire nem tetszik szűk felsővel akkor nem tudsz mit tenni....
2018. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
zárt croptop!!
2018. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Pont hogy a bő rucikhoz nem annyira fontos a jó alak mert takar.
2018. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
kösz a lepontozást... Akkor ne hordj olyat ami nem áll jól/ amiben nem érzed magad jól és ennyi
2018. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem pontoztam le senkit egyébként. Nem értem ezt a gyk-s pontozási rendszert, nagyon hülyén van megcsinálva
2018. szept. 17. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

4!

Itt lehet nyerni valamit ha eléred a 100-at, vagy ha tartósan maradsz 70 felett akkor kisorsolnak egy utat?


Nem értem egyesek miért csinálnak ekkora ügyet abból ha lepontozzák őket.


Én konkrétan leszharom és mindég őszinte választ adok aminek meg van az eredménye...

2018. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem érzed jól benne mgad valami miatt, akkor szerintem sehogy. Akaratlanul is feszengni fogsz benne. Sajnos abban segíteni nem tudok, h mivel tudnád kombinálni, mert alig hordok nadrágot, de ha hordok is, akkor sem bőt. Viszont azt tudom, h hiába szeretnél valamit, ha aggályaid vannak miatta, akkor az nem lesz jó. Nekem pl tökre tetszenek a szandálok, de szörnyen zavar, h tiszta kosz lesz utána a talpam, vagy beszólnak, h harisnyát is veszek hozzá (nem szeretek mezítláb lábbelit felvenni, max otthon a papucsot), így inkább nem hordok szandikat, mert tudom, h nem tudnék felszabadultan szandált viselni. Folyton csak azon kattognék, h szutykos e a talpam/lábfejem, észreveszik e a harisnyát, és megszólnak e miatta stb... Vagy van egy barátnőm, akinek tökre előnytelen a cicanadrág, de szereti hordani. Viszont tudja jól, h előnytelenül áll rajta, ezért csak otthon, vagy a nyaralójukban hordja, esetleg hidegben naci alá.

Szerintem a Te esetedben is ezen van inkább a hangsúly, h túl tudsz e lépni a saját korlátaidon, és tudod e úgy hordani a bőnacit, h nem szorongsz miatta. Sokszor, egy nem éppen tökéletes kombináció az öltözékben sokkal jobb hatást kelt, mint egy tökéletesen összeválogatott kombináció. Pusztán azért, mert a kisugárzás a legfontosabb, és ebbe csúnyán bele tud rondítani az, h olyan ruhát visel valaki, amit nem szeretne, de valamiért kell. Pl amikor bulizni megyek, és fullos, csinos kis csajszikat látok úgy h nincs rajtuk cipő, az szerintem nagyon égő, és hiába a puccos ruci, smink stb, ha szutykos lábbal, rongyos harisnyában ballagnak haza a cipőjüket lóbálva... Persze, tök jól néz ki egy csilli-villi szexi tűsarkú, de ha nem bírja sokáig a lábán, akkor menjen inkább laposban, vagy olyanban amit sokáig el tud viselni a lába.... Mindegy, asszem kicsit eltértem a tárgytól, de a lényeg szerintem érthető..

30/n

2018. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!