Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fúk lányok menetek már suliba...

Fúk lányok menetek már suliba alsónadrág bugyi melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
honnan jött az ötlet nem féltetek hogy valaki észre veszi ??

2018. szept. 23. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én anno mentem be párszor az egyetemre úgy, h nem volt rajtam bugyi. Nem volt mosógép az albiban, és volt, h nem volt már tiszta bugyim. Na persze ilyenkor sem hagytam meztelen a dolgokat, hanem felvettem egy harisnyát, a közepére raktam egy tisztasági betétet, és így voltam suliban. Össz vissz pár ilyen alkalom volt csak de nem bántam vna, ha kimarad az életemből. Nem véletlen használunk bugyit!

31/n

2018. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Az otlet onnan jott h kivancsi voltam milyen lehet bugyi nelkul es vastagabb cicanadrag ala nem vettem fel bugyit de popsit es elol us takaro felsovel vettem fel furcsa erzes volt igy tobbet nem csinaltam ilyet

Aznap volt oracsere es elore nem tervezett tesi volt....

2018. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Többnyire a mai napig úgy megyek dolgozni is,pedig rengeted fehérneműim vannak,így kényelmes. 36N
2018. szept. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Melltartó nélkül már mentem, mert dupla rétegű volt mellnél a trikó, de ha átlátszik sincs semmi... Viszont azt nem értem, hogy hogy lehet, ha nem tervezett tesit beraknak? Nincs is felszerelés a diákoknál... Vagy izzadjanak bele abba, amiben egész nap vannak?
2018. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
volt melóhelyemre pizsamában is mentem már (nem irodista vagyok meg egyéb ilyen kosztümösöltönyös flanc), melltartó nélkül amikor sok ruhát fel lehetett venni, alap volt (csak nők dolgoztak ott). alsónemű nélkül azonban még aludni sem vagyok hajlandó, nemhogy utcára menni. nem higiénikus, elkaphatsz bármit, a farmer pedig kifejezetten kegyetlen lehet a déli bőr számára.... (prűdpitsa)
2018. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Nem hordok alsóneműt, nincs egy se.
2019. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!