Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a blúz és a...

Mi a különbség a blúz és a póló között?

Figyelt kérdés
Azt mondták, fehér blúzt kell felvennem, anya meg azt mondja, a pólóm nem jó? De miért? Mi a különbség?

2018. szept. 28. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Blúz = csinosabb ing. Semmi köze a pólóhoz
2018. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A blúz elegánsabb.

Lásd:

Blúz


[link]



póló


[link]

2018. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaaa, én is ki akartam tenni a kérdést :D
2018. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na akkor most már te is tudod. :) Köszi a válaszokat...borzalmasan kényelmetlennek tűnik a blúz ><
2018. szept. 28. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"borzalmasan kényelmetlennek tűnik a blúz ><"


A blúzt alkalmakkor szokták felvenni. Pl. évnyitó, ünnepségek, állásinterjú, de van akinek ez a munkaruhája.

A póló hétköznapi semmilyen viselet.

2018. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Mi kényelmetlen egy blúzon? Akkor a feszes póló is kényelmetlen, vagy inkább az.
2018. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az egyik válaszoló által linkelt "blúz" ingnek felel meg... a blúz számomra szintén elegánsabb ruhadarabot jelent, de semmiképp sem egyenlő az inggel. a póló egyértelműen a laza rövidujjú kategória


blúz:


[link]


[link]


[link]


[link]


én személy szerint hordok blúzt hétköznapokon is, ám inget csak különleges alkalmakkor.

2018. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A blúz az ing női megfelelője, kedves utolsó =_=
2018. okt. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem pontosabb ha úgy mondjuk, hogy a blúz változatosabb anyagú és szabású, de akár hasonlíthat is egy ingre. Míg a női ing az ha kicsit más szabású is mint a férfi ing, de ing anyagában és alapvető kialakításában is, láthatóan ing. A blúz pedig lehet csipkés és mindenféle gallérú és ujjú is, akár vállában is eltérő szabású. Néha nagyon átmenet a kettő között.
2018. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
A pólónak meg jellegzetes póló anyaga van.
2018. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!